Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şeker Kırmızı Ecoboost St Oldu...

Önerilen Mesajlar

Hayırlı uğurlu olsun birazda teknik bilgi alsak. Lastik- jant ölçüleri, fiyat v.b..

Teşekkür ederim

Lastik 235/40/R18 ebat

Çok güzel olmuş Serdar.

Bakalım sırada ne var [emoji4]

Bişe kalmadı sanırım [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun Serdar bu haliyle çok daha güzel olmuş, hani Goodyear F1 Asym2 alıyordun ? Gerçi lastikler yeniye benzemiyor alacaksın herhalde.

Bu arada beni Yahya'da kurtardığın içinde ayrıca teşekkür ederim az kaldı satacaktım benim jantları :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun Serdar bu haliyle çok daha güzel olmuş, hani Goodyear F1 Asym2 alıyordun ? Gerçi lastikler yeniye benzemiyor alacaksın herhalde.

Bu arada beni Yahya'da kurtardığın içinde ayrıca teşekkür ederim az kaldı satacaktım benim jantları [emoji3]

Abi bana sattığını yazmada sakın. Sonra Yahya ile kılıç kalkan oynamayalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada beni Yahya'da kurtardığın içinde ayrıca teşekkür ederim az kaldı satacaktım benim jantları [emoji3]

Abi bi dünya yeri aradık Yahya ile 3 tane bulduk lastik yok piyasada fabrikada bulamadım eskileri taktım bakalım ilerleyen Zaman'da yahyaya bende sevindim dillendire dillendire oldu bu iş [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Serdar yaman said:

Abi bi dünya yeri aradık Yahya ile 3 tane bulduk lastik yok piyasada fabrikada bulamadım eskileri taktım bakalım ilerleyen Zaman'da yahyaya bende sevindim dillendire dillendire oldu bu iş emoji3.png

Bu ebatları bulmak biraz zor evet, ben de zor bulmuştum sipariş verip 20 gün kadar beklemem gerekti, lastiği taktığımda daha fabrikadan çıkalı tam 1 hafta olmuştu yani az sayıda getiriyorlar o da hemen tükeniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bi dünya yeri aradık Yahya ile 3 tane bulduk lastik yok piyasada fabrikada bulamadım eskileri taktım bakalım ilerleyen Zaman'da yahyaya bende sevindim dillendire dillendire oldu bu iş [emoji3]

Bu ebatları bulmak biraz zor evet, ben de zor bulmuştum sipariş verip 20 gün kadar beklemem gerekti, lastiği taktığımda daha fabrikadan çıkalı tam 1 hafta olmuştu yani az sayıda getiriyorlar o da hemen tükeniyor.

Bakalım abi ilerleyen Zaman'larda artık

Oem st jantlarımızda tamam84cc8580f342f23fdd8f78f6d701fe2e.jpg

3dd4c98e11d729b8523cd962c603c5d2.jpg

03e4e4191ef9af5767193fe0b9ed46b1.jpg

41 kere maşallah allah tekerine taş değdirmesin

Cümlemizin abi Sağolasın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belki ben o jantlarida alcam ayda bir farkli jant takip gezcem. Nerden biliyorsun ki abi vazgectigimi :)

Kurtulamazsin benden ;)

Serdarim hayirli ugurlu olsun gule gule kullan. Masallah 41 kere

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun Serdar bu haliyle çok daha güzel olmuş, hani Goodyear F1 Asym2 alıyordun ? Gerçi lastikler yeniye benzemiyor alacaksın herhalde. Bu arada beni Yahya'da kurtardığın içinde ayrıca teşekkür ederim az kaldı satacaktım benim jantları [emoji3]

Belki ben o jantlarida alcam ayda bir farkli jant takip gezcem. Nerden biliyorsun ki abi vazgectigimi [emoji4]

Kurtulamazsin benden [emoji6]

Serdarim hayirli ugurlu olsun gule gule kullan. Masallah 41 kere

Sanada kardeşim [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.