Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şeker Kırmızı Ecoboost St Oldu...

Önerilen Mesajlar

Bence gayet güzel abicim.Kamerayıda beyaza boyasan daha güzel olurdu.

Orijinali böyle, sonra atar matar tekrar uğraşmak gerekir, esas neden beyaza boyucam yaw griye boyardım boyasam :D kamerayı önceden ters tarafa takmıştım orayı tamir edip boyadık, bariz belli oluyor, boya hatalarıda var ama bagaj kapalıyken belli olmadığı için bu kadar yeter.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neden beyaza boyucam yaw griye boyardım boyasam

İşte buna çok güldüm :D .Abicim kalitesine laf diyemem ama benim kameranın görüş açısı çok iyi.Tamponun çizgisini görüyorum ve ona göre rahatca yanaşıyorum.Görüntüsü de gayet güzel.İlerde bozulursa senin yöntemle yaparız.Şöyle krom felan kaplanmıyor mu yahu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orijinali böyle, sonra atar matar tekrar uğraşmak gerekir, esas neden beyaza boyucam yaw griye boyardım boyasam :D kamerayı önceden ters tarafa takmıştım orayı tamir edip boyadık, bariz belli oluyor, boya hatalarıda var ama bagaj kapalıyken belli olmadığı için bu kadar yeter.

Kendine alacakdı [emoji2]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.