Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

40 Bin Tl'ye Kadar Dizel Otomatik Aranıyor, Sizce Hangisi?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Otomatik alacaksaniz wolkswogen yada honda olmali. Seçeneklere bakildiginda polo var. Yalniz poloyuda dsg alacaksaniz iyice arastirin. Ilk cikan dsg ler problemli üretim diye biliyorum.

Ikinci el olacak muhtemelen.

Markadan ziyade şanzımani yorulmamis arabalar desek daha dogru olur.

Zira amcamin zamaninda akmis oldugu vw bora aldiginin ertesi gunu ilk yuklenmede şanzıman dağıttı ve yurur hale getirmek için ( elden çıkarabilecek kadar) 3 bin tl harcamislardi. Sene 2007 idi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Toyota yı ve Hyundai İ30 u test etme imkanı buldum ve Toyota beni çok şaşırttı fiyatının arabası değil vites geçişleri direksiyona yatırırcasına hissettiriyor ve kullanılan malzemeler çok kötü

Hyundai İ30 a gelince kullanılan malzemeler çok iyi ve vites geçişleri mükemmel pazarlıkta anlaşabilirsem değişime gidebilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Toyota yı ve Hyundai İ30 u test etme imkanı buldum ve Toyota beni çok şaşırttı fiyatının arabası değil vites geçişleri direksiyona yatırırcasına hissettiriyor ve kullanılan malzemeler çok kötü

Hyundai İ30 a gelince kullanılan malzemeler çok iyi ve vites geçişleri mükemmel pazarlıkta anlaşabilirsem değişime gidebilirim

Test başlıklarımızda dediğimiz gibi çıktı mı hepsi :) i30 testimiz de var. Fakat i30 Sıfır alınmaz artık ve tüketim gerçekten fazla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Test başlıklarımızda dediğimiz gibi çıktı mı hepsi :) i30 testimiz de var. Fakat i30 Sıfır alınmaz artık ve tüketim gerçekten fazla.

Test gerçekten birebir çok başarılı .. tüketim konusuna gelince haklı olabilirsiniz ama focus dan sonra pek aramam galiba :)

Corsa'yı seçenekler içerisinde tutuyorsanız bir arkadaş vasıtasıyla temiz bir tane ayarlama ihtimalim var ;)

teşekkür ederim ama düşünmüyorum düşünen olursa aklımızda olsun haberleşelim inşallah

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

45 bin tl ye  kadar dizel otomatik araç almayı düşünüyoruz. İlk aklımıza gelen polo 1.6 tdı comfortlıne oldu ama bence orta standart olmasına rağmen donanımı tam bir fiyasko. Klima analog, yagmur  ve far sensörü yok, hız sabitleme yok vs... Çok kararsız kaldık. Görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.