Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bunlar Da Benim Aracın Aksesuarları

Önerilen Mesajlar

tampon altı lambalarımı

Osman,çok güzel olmuş. Çok beğendim. Ben de düşünüyorum aynı işi.

Maliyet ve uygulama işlemleri hakkında bilgi verir misin lütfen.

Not:Osman bana atarlandı ya,o yüzden elimden geldiğince kibar olmaya çalışıyorum. :kıhkıh:  

A.Coşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Osman,çok güzel olmuş. Çok beğendim. Ben de düşünüyorum aynı işi.

Maliyet ve uygulama işlemleri hakkında bilgi verir misin lütfen.

Not:Osman bana atarlandı ya,o yüzden elimden geldiğince kibar olmaya çalışıyorum. :kıhkıh:  

yok hocam atarlanmam latife yaptığını anladım sorun yok.ürünleri aliexpresten getirdtim.20 dolar işçilik 30 tl aldılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

arkadaşlar hepinize iyi günler,sizlere en son gelen kapı kolu kromlarımı gösterip fikriniz almak istedim.Değerli görüşlerinizi bekliyorum 

Osman abi hani benim adımı kromcu diye çıkardıya forumdaşlarımızdan birkaçı.Şimdi şunu diyeyim abi.Ben beğenmedim diğerleri heç beğenmezler bence.Bak dost acı söyler üzülme sakın.Bence yapıştırmadıysan hiç yapıştırma.

arkadaşlar son yaptığım tampon altı lambalarımı sizlerle paylaşmak istedim

http://i.hizliresim.com/VlnVLV.jpg

http://i.hizliresim.com/nA67gg.jpg

http://i.hizliresim.com/vg2ELR.jpg

Abi bunları frenden mi bağladın.Aslında arka sisten hat çekseydin siste daha iyi olurdu sankim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle şeyler zevk meselesi, elini tırmalamıyor, işlevselliği etkilemiyor ve hoşuna gidiyorsa, ki cam altı çıtası ile uyumlu olmuş, güle güle kullan.

Bakma Doğan'a, en güzel araba kendisinde olsun istiyor, menfiliği bence ondandır. 

Bu arada takoz yanlış yönde, onu da hatırlatayım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle şeyler zevk meselesi, elini tırmalamıyor, işlevselliği etkilemiyor ve hoşuna gidiyorsa, ki cam altı çıtası ile uyumlu olmuş, güle güle kullan.

Bakma Doğan'a, en güzel araba kendisinde olsun istiyor, menfiliği bence ondandır. 

Bu arada takoz yanlış yönde, onu da hatırlatayım. 

Cem abi sana katılıyorum,eli tırmalamıyor,dediğin gibi cam altı cita ile güzel durdu gibi ,Doğan'ın görüşlerine hep saygım vardır.Fakat kromcu olarak Doğan, ben senden örnek aldım sen beni bulaştırdın bu işe

Abi o takoz değil onların kutusu.Takoz gibi çıkmış orada araba düzde duruyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi sana katılıyorum,eli tırmalamıyor,dediğin gibi cam altı cita ile güzel durdu gibi ,Doğan'ın görüşlerine hep saygım vardır.Fakat kromcu olarak Doğan, ben senden örnek aldım sen beni bulaştırdın bu işe

Aha akşam benim aracıma konu açıyorum.Geceyi bulur.Kıskandırıyım seni.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.