Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Honda kullanıcıları Hondadan soğudular yeni civic sayesinde :alsaa:

Bende dahil alırım falan filan dediğime bakmayın yakupla uğraşmak için öyle diyorum.

Honda zaten git gide kan kaybeden bir marka. Avrupalı olmaya çalışmasından ve becerememesinden dolayı saçma sapan işler yapmaya başladı.. Biz Japon tarzını seviyoruz avrupalı honda istemiyoruz !!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hondanın dizel motor kısaltması i-CTDi (Intelligent Commonrail Turbocharged Direct injection) dır.

Bu motor opelin cdti motoru değildir !

Hondanın accordda kullandığı 2.2 motor bir zamanlar opel omegada ve vectrada kullanılan 2,2 dizel motorun geliştirilmiş hali :alsaa:

Şu anki 1,7 dizel motoruda öyle..

Yeni geliştirilen 1,6 dizel hakkında bilgim yok abicim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında Civic sınıfının efsane modellerindendir; bakmayın son yıllardaki çarpışma testlerinde ve sürüş kriterlerinde geride kaldığına..

Bir zamanlar Civic demek oldukca seri, ucuz ve sorunsuz arabalar demekti ve oldukca fazla fanatiği vardı.

Accord benimde çok hoşuma gidiyor hatta her gördüğümde iç bile çekiyorum ama 2.0 otm. modeli Opel in yeni 2.0T 250Hp si kadar yakabiliyorken çekişi kıyaslanamayacak kadar zayıf, veya Mondeo 1.6 Ecoboost hem çok daha ucuz hem genel toplamda daha iyi bir otomobil..

Bu arada Aydın ın simetri yorumlarına harfyen katılıyorum, üzgünüm Civic ama olmamışsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün abi amerika ile Tr yeye farklı modeller gelmiyor mu?Ben öyle biliyorum...Zamanında Amerikadaki Focusların ne kadar tipsiz olduğunu hatırlayın mesela...

Focus 1 abd ile yine aynı tasarımı taşır.

Focus 2 ise ayrı tasarım

Focus 3 ise aynıdır... Tasarım gorecelidir :alsaa:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence honda civic yakup ve avanesinin henüz yeryüzünde olmadığı zamanlardaki BMW nin 3 serisinin sürücü kokpitine dayalı sade ona yönelik tarzından dolayı ters gelebilir ama bir bu şekil gögüslüklere alışıkız...tabiki bmw ye binmeyenler bilemez...oka....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hondanın accordda kullandığı 2.2 motor bir zamanlar opel omegada ve vectrada kullanılan 2,2 dizel motorun geliştirilmiş hali :D

Şu anki 1,7 dizel motoruda öyle..

Yeni geliştirilen 1,6 dizel hakkında bilgim yok abicim

N series diye adlandırılan bu seri hondanın ilk dizel çalışmasıdır ve opel ile uzaktan yakından ilişkisi yoktur.

2 versiyonu olan bir motordur N22A ve N22B

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.