Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Tamam yakup abi...Ben sadece bunun değişeceğini söyledim....Siz ısrar ettiniz kötü olmuş diye...Bende didim kötü değil sadece karmaşık...Çünkü bana içi çok kötü gelmemişti...Neyse konuyu kapatıyorum ben...

Sorun bu değil zaten durup duruken focus da öyle niye öyle diyorsun diye bişey olmaz ki :P

sana göre iyi gelebilir herkes saygı duyar ve gördüğün gibi herkes fikrini beyan ediyor..Ben alırsam civic sen bana niye aldın diyebilirmisin ?

Diyemezsin sanırım :D Haklılık veya haksızlık yok ortada estğfrlh

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün resimler için tşk.

Dışı bence kötü değil ama içindeki asimetriye özellikle sağ ve sol kapı/orta konsol birleşimindeki asimetriye gıcık oldum.

Abi içide kötü dışıda ya.. Mugen acaba dokunacakmı bu arabaya 2 kasa önceki civice dokunmamıştı.. Tahminimce bunada dokunmaz. Arkadan sümbül önden honda ctynin hormonlusu.. İçi desen bi rezalet... İllaki alan olacaktır.. Renault fluance bile o tipiyle satıyorsa buda satar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Marka fanatikliği yaptığım nadir görülmüştür, bana göre tüm araçlar sevilesi varlıklardır ancak Japon milletinin onurlu ve çalışkan yapısı, zamanında U.doğu sporu yapmış olmam ve Honda nın 90 lı yıllardaki tasarımları yüzünden belki :D

Yani Civic en azından 5 yıldız almış sorunsuz müşteri memnuniyetine sahip bir model olsaydı sırf Honda yı tecrübe etmek için alırdım belki..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Marka fanatikliği yaptığım nadir görülmüştür, bana göre tüm araçlar sevilesi varlıklardır ancak Japon milletinin onurlu ve çalışkan yapısı, zamanında U.doğu sporu yapmış olmam ve Honda nın 90 lı yıllardaki tasarımları yüzünden belki :(

Yani Civic en azından 5 yıldız almış sorunsuz müşteri memnuniyetine sahip bir model olsaydı sırf Honda yı tecrübe etmek için alırdım belki..

Accord içinde sen yanında ben resmimiz var :D biliyonn daaa

Bulursam ekliyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hey gidi..

Hatırlıyor musun yan taraftaki Honda yetkilisine araçları biz tanıtıyorduk :(

İvet bir tanesininde eski civic'i vardı :D Ogün 2 gibi :P başladı anlatmaya

Genel Sohbet kısmına da fayton sefasını yükledim ;)

Şimdi gördüm onu da :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.