Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2. Oto Arayışlarım

teoman soydaş

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba,

ihtiyaçtan dolayı ikinci bir araba arayışı içerisindeyim, şu andaki bütçem 28 bin civarında, bu rakama dizel çok km yapmamış araç bakıyorum ama araç fiyatları çok fazla olduğu için bulamadım.

aşağıdaki ılandaki lınea yı buldum firmayla görüştüm 29bine indirdiler, sizce alınırmı bu araç ya da bana önereceğiniz farklı araç olabilir mi değerlendirmelerinizi rica ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-linea-1-6-dizel-emotion-158419390/detay

görüştüğümüz bazı firmalar seçimlerden sonra oto fiyatlarında düşmeler olacağını belitiler sizce ne derece doğrudur.

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Otomobiller Hakkında2.el Alım-Satım Bilgileri" kategorisinden "Otomobiller HakkındaOtomobil Önerisi " kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araç bana kazalıymış gibi geldi,sağ farla kaput ve tampon arası boşluklar gereğinden fazla. Bir alangiri olduğu açık.  Madem ikinci araç olacak daha küçük bir şey düşünmek daha mantıklı olmaz mı? Fiesta tarzında

kaput açık sanırım aynı ara sağ ve sol tarafta var, ön den bakıncada havada duruyor gibi.

fiesta tabiki olur ama dizel olup km si düşük olan fiesta hiç bulamadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şahsi fikrim siyah araç alma eğer çok bakarım ederim diyemiyorsan çünkü yıka arkanı dön üstü hep toz (en azından bingöl de bu şekilde )

söylemiş olduğun fiyat aralığında sedan araç tavsiyem accent era veya kia cerato düşük kilometreli temiz çok araç bulabilirsin normalde dizel araçlar geneli 90-95 bg anca bu saydığım iki araç akrabamda vardı 110 -115 bg   performans ve yakıt olarak çok iyiler... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şahsi fikrim siyah araç alma eğer çok bakarım ederim diyemiyorsan çünkü yıka arkanı dön üstü hep toz (en azından bingöl de bu şekilde ) söylemiş olduğun fiyat aralığında sedan araç tavsiyem accent era veya kia cerato düşük kilometreli temiz çok araç bulabilirsin normalde dizel araçlar geneli 90-95 bg anca bu saydığım iki araç akrabamda vardı 110 -115 bg   performans ve yakıt olarak çok iyiler..

bilgi için teşekkür ederim, mevcut focusumda siyah ikinci elde artık ne çıkarsa kısmetimize diyoruz, renkler benim için çok önemli değil. 

belirttiğiniz araçlara bakıyor olacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

yeniden merhaba uzun zamandır araba arayışı içerisindeyim ama sürekli çıkan aksilikler yüzünden alamadık. ilandıki arabaya aklım yatar gibi oldu sizce fiyat, sürüş açısından nasıldır.

iki yıl sonra satacak olsam zarar edermiyim değerlendirmeleriniz ricası ile.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-biniciye-ozel-masrafsiz-yer-ucagi-deri-koltuk-162833347/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeniden merhaba uzun zamandır araba arayışı içerisindeyim ama sürekli çıkan aksilikler yüzünden alamadık. ilandıki arabaya aklım yatar gibi oldu sizce fiyat, sürüş açısından nasıldır.

iki yıl sonra satacak olsam zarar edermiyim değerlendirmeleriniz ricası ile.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-biniciye-ozel-masrafsiz-yer-ucagi-deri-koltuk-162833347/detay

Bütçe artmış sanırım, bana pahalı geldi araba. 43 liraya neredeyse sıfır araç alınıyor :P 

(sıfır) 2013 Model Fiesta 1.6 105 ps Powershift bile alabilirsiniz. Hatta daha ucuz.

Ayrıca güzelim koltuğu çok kötü hale getirmiş. Millet kadife arar bu adam çakma deri döşemiş ya..Of of :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Honda civic`ler guzel arabadir.Surus olarak suan kullandiginiz arabayla kiyaslarsak;

Focus anlik gaz tepkimelerinde,virajlarda,ani direksiyon hareketlerinde ve performans ta daha basarili bir araba.Civic ise konfor,ferahlik bir nebze yalitim konusunda daha iyi bir araba.Benim civic`te en sevdigim ozelligi ufacik direksiyonu oldu.Bizim focus`un kazulet direksiyonundan sonra civic`in direksiyonu ozellikle park ederken cok daha rahat geldi.Ozetle 2. araciniz olacak eglenceli bir araba istiyorsaniz focus`u kullanirsiniz yok ben bugun yorgunum huzurlu huzurlu yolda giderim derseniz civic` i kullanirsiniz.

Fiyat konusuna gelince focus ne kadar deger kaybederse civic` te o kadar deger kaybeder. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bütçe artmış sanırım, bana pahalı geldi araba. 43 liraya neredeyse sıfır araç alınıyor   (sıfır) 2013 Model Fiesta 1.6 105 ps Powershift bile alabilirsiniz. Hatta daha ucuz.

düşük bütcede araç bulamayınca mecburen zorlayarak bütceyi artıracaktım hatta bir miktar kredi çekmecektim.

burada yer alan herkesin fikirleri değerli siz ve diğer üyelerin yazdıkları mantıklı geldiği için vazgeçiyorum bu araçtan. sıfır araç almak için baktım ama dizelleri 50bin civarıda dolanıyor.

hatta 2014 fiesta ecobost powershift almayı çok istiyordum onunda fiyatı 50 bin civarlarında bu nedenle ikinci ele yönelmek durumunda kaldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@teoman soydaş,

Fiyatları ne düzeydedir bilemiyorum ama ikinci araçtan eğlence, hız vs bir beklentiniz yok, sadece alacağınız araba sizin için ikinci bir araç olacaksa Polo Bluemotion tavsiye ederim. Fiyatları hakkında pek bi fikrim yok, hem şehir içi küçük araba, hem ekonomik.

Mesela bunun gibi bir şey

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-doktor-dan-full-startstop-cruisecontrol-hillholder-kazasiz-162971734/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatları ne düzeydedir bilemiyorum ama ikinci araçtan eğlence, hız vs bir beklentiniz yok, sadece alacağınız araba sizin için ikinci bir araç olacaksa Polo Bluemotion tavsiye ederim. Fiyatları hakkında pek bi fikrim yok, hem şehir içi küçük araba, hem ekonomik.   Mesela bunun gibi bir şey http://www.sahibinde...162971734/detay

tavsiyeniz için teşekkür ederim. satan arkadaş bayağı bir sinirli sanırım çok sert yazmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.