Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cam Filmi+Rüzgarlık

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba,

beyaz mk2 beyaz aracıma cam filmi ve rüzgarlık taktırmayı düşünüyorum. Önlere 1 arkalara 2 yaptırmak istiyorum. Öğleden sonra aracım gelecek yakın zamanda yaptıran oldu mu ? Fiyatlar hakkında bilgilendirebilir misiniz ?Ona göre bütçe ayıracağım.

Teşekkürler. post-6249-1395396523,2041_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rüzgarlık dediğiniz şu kapı üstüne takılan şey mi?

zevk meselesi ama bence kötü görünüyor...

Ta kendileri,

Acıkcası hic görmedim rüzgarlık takılı focus zaten taktırmadan önce bi tutup bakacagım farklı araclarda gördügümde güzel duruyordu fakat focus icin konusamıyorum. Cam filmlerini iyi bisey istiyorum aslında sormamın amacı ön 1-arka 2 trafik sıkıntı yapar mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ta kendileri,

Acıkcası hic görmedim rüzgarlık takılı focus zaten taktırmadan önce bi tutup bakacagım farklı araclarda gördügümde güzel duruyordu fakat focus icin konusamıyorum. Cam filmlerini iyi bisey istiyorum aslında sormamın amacı ön 1-arka 2 trafik sıkıntı yapar mı ?

trafik polisine bağlı bir durum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım Serdar bey.

Cam filmi olarak marka öneriniz varmıdır ?

önereceğim bir marka yok ben taktırdım ama markasını hatırlamıyorum :D

Cam filminin her derecesi yasak şu an. Ama fazla abartı olmadıkça ve siz artistlik yapmadıkça sorun olacağını sanmam :D

bak nuri abin trafik polisi gerekli cevabı vermiş :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ooo taze ehliyetli bir arkadaş  :nazar:

Focus'un neredeyse hiç bir kasasına cam rüzgarlığı yakışmıyor onu geç bence. Ona vereceğin minimum 100tl'ye daha güzel şeyler alınabilir.

Cam filminide yaptırırken kaliteli bir şey yaptır ki ilerde solma-sarkma-çizik v.s gibi sorunlar çıkarmasın sana. 4 yan + 1arka olmak üzere orta halli bir şeyler 200-300'den başlar rahat ki marka ve kalite büyüdükçe fiyatta büyür. He ne olur bunu yaptırırsın 5-6 sene arkana bakmazsın 100liralık yaptırırsın 2 senede bir bıkarsın solukluğundan,çiziğinden bilmem neyinden.

Son ses müzik açıp,orda gazlıyım burda yanlıyım,sislere zenon takıp gece milletin gözünü çıkarayım havasında olmazsan kolay kolay bir şey demez polis amcalar. Tabi şehrede bağlı,ben Eskişehir'de daha cam filminden ceza yiyen duymadım,tanıdıklarımın hepsinin aracı filmli üstelik , ben güvenebileceğim yer bulamadığımdan yaptıramadım hala o ayrı  :kıhkıh:

Semih G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.