Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cam Filmi+Rüzgarlık

Önerilen Mesajlar

1 numara atıp insan gibi kullanmayı öğrenirsem sorun olmayacak inşallah :D

Şöyle anlatıyım sana dün bir otobüs durdurduk bizi görerek kırmızı ışıktan geçti. Bu şöför arkadaşın bir kaç eksiği daha varmış evrakları kontrol ederken fark ettik. Biz çalışan diye insanlık yapıp tek kırmızı ışıktan yazacaktık. Sadece susup tek ceza ya razı gelseydi güzelce gidecekti. Ama arkadaş hem agresif davrandı ve hakaret boyutuna ulaşan konuşmalar yapınca bizde gerekeni yaptık. Cezası 172 den 600 küsüre çıktı puanı da 20 den 60a. Ha yapılan işlemlerin hiç biri haksız değil ve illegal hiç bir ceza uydurmadık biz. Kısaca trafik ceza yazmaz sürücü ceza yazdırır :D Biz ceza yazmak için can atmıyoruz sonuçta para kolay kazanılmıyor ama karşıdaki insanda efendice hatasını anlayıp çok konuşmasa hiç sorun yok :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle anlatıyım sana dün bir otobüs durdurduk bizi görerek kırmızı ışıktan geçti. Bu şöför arkadaşın bir kaç eksiği daha varmış evrakları kontrol ederken fark ettik. Biz çalışan diye insanlık yapıp tek kırmızı ışıktan yazacaktık. Sadece susup tek ceza ya razı gelseydi güzelce gidecekti. Ama arkadaş hem agresif davrandı ve hakaret boyutuna ulaşan konuşmalar yapınca bizde gerekeni yaptık. Cezası 172 den 600 küsüre çıktı puanı da 20 den 60a. Ha yapılan işlemlerin hiç biri haksız değil ve illegal hiç bir ceza uydurmadık biz. Kısaca trafik ceza yazmaz sürücü ceza yazdırır :D Biz ceza yazmak için can atmıyoruz sonuçta para kolay kazanılmıyor ama karşıdaki insanda efendice hatasını anlayıp çok konuşmasa hiç sorun yok :)

şu demek oluyor ki insanın birbirine saygısı olduktan sonra sıkıntı yok :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence de... O kadar ceza yedim bir kere bile demedim ki ya şöyle ya böyle yazma etme. Hak ediyorsan sus arkadaş ağlama, en azından gururlu ol. Kimse kimseye de keyfi ceza yazmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle oluyor :) Bi buyrun memur bey demek var bir de Allah belanızı versin demek var. Size nasıl hitap edilirse sizde ona göre şekil almazmısınız sonuçta :)

Bence de... O kadar ceza yedim bir kere bile demedim ki ya şöyle ya böyle yazma etme. Hak ediyorsan sus arkadaş ağlama, en azından gururlu ol. Kimse kimseye de keyfi ceza yazmaz. 

Kimse kimseye de keyfi ceza yazmaz.  Bu söz herşeyi özetliyor. Keşke herkes böyle düşünse :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankarada çok bilindik biyere gittik film için 3M e 300 lira Guard marka filme de 250 lira istediler.

Arkadaşın tanıdığı biyere gittim balgatta Guard marka çizilmez filmi 100 liraya çektirdim normalde gelenlere de 150 lira istiyolar.

Ama şöyle bi durum var ben 5 cama da 2 numara çektirdim düşündüğümden biraz koyu oldu gündüz sıkıntı görünmüyo da gece biraz koyu kalıyo

Musa Yurtsever tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selam merhaba yeriniz yakın ise ben ford agrasta alışmaktayım sıfır satışta kendi bünyemizde tuning şirketimiz var bayimizde yapmaktayız komple en ön cam hariç 350 tl ye yaparız suntek marka cam filmi kullanmaktayız 2 yıl garantili

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bn bügün focus 3 üme çektiridm sadce ön iki cama sonax da aswf marka ömür boyu garantili tek filmmiş öyle dediler arka karartmalı camlarla birebir aynı renk yaptırdım 150tl ama hakkını verdiler aracın içini buharlı temizlik dahil detaylı temzliğinide yapıp aracı verdiler biraz pahalı ama güzel oldu 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeş önlere 1 arkaya 2 yaptırma hepsi aynı tonda olsun öbür türlü biri açık biri kapalı hoş durmuyor. Rüzgarlığında bir işlevselliği yok gerek yok taktırmana. Ben 5 camı 120 ye yaptırdım taş gibi duruyor hala filmler.

1.5 yıl oldu yaptıralı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeş önlere 1 arkaya 2 yaptırma hepsi aynı tonda olsun öbür türlü biri açık biri kapalı hoş durmuyor. Rüzgarlığında bir işlevselliği yok gerek yok taktırmana. Ben 5 camı 120 ye yaptırdım taş gibi duruyor hala filmler.

1.5 yıl oldu yaptıralı

bn bügün focus 3 üme çektiridm sadce ön iki cama sonax da aswf marka ömür boyu garantili tek filmmiş öyle dediler arka karartmalı camlarla birebir aynı renk yaptırdım 150tl ama hakkını verdiler aracın içini buharlı temizlik dahil detaylı temzliğinide yapıp aracı verdiler biraz pahalı ama güzel oldu 

selam merhaba yeriniz yakın ise ben ford agrasta alışmaktayım sıfır satışta kendi bünyemizde tuning şirketimiz var bayimizde yapmaktayız komple en ön cam hariç 350 tl ye yaparız suntek marka cam filmi kullanmaktayız 2 yıl garantili

Benim arabamda LLumar marka cam filmi var.bu marka kalitelidir.Çizilmez,güneşte rengi solmaz..Aynı şeyler 3M içinde geçerli.

Fazla ucuz markalara kaçmayın derim,yoksa güneşte rengi didip mor bir renge dönüşüyor.

teşekkür ederim değerli bilgi ve yorumlarınız için,

Çok yakın bir abim yedek parçacı. Onun tavsiyesiyle bir yeri aradı ve adresi verdi git seni bekliyorlar dedi.

Gittim TuningCadde Kağıthane'de Lumar marka cam filmini 2 numara 5 camı 70 TL ye çektirdim.

Normalde 150-170 gibi fiyatlara çekiyorlarmış. Aynı zamanda hayalini kurduğum turuncu parklarımıda taktırdım(arıza lambası yakmayan-2 ledli vardı sadece olsun dedim)

Fotoğraflar alttadır.

eamOZR.jpg

xYmXGa.jpg

x8A4yr.jpg

KDpNv1.jpg

emmY9y.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabayı tüm camlara güneşin vurabileceği bir konumda bırak kardeş boşluklar varsa oraları kurutuyor. Hayırlı olsun güle güle kullan :nazar:

Lumar marka için bayağı ucuz fiyat.Güle güle kullanın..

Teşekkürler,

Tanıdık olması şart. 150-170 gibi fiyattan 70 tl vererek işi bitirdim. Normal şartlarda gerçekten imkansızdı. 190 dan kapı açan bile oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.