Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Kısa Anten

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar,bugün FOCUS 3 aracım için bir arkadaşıma aluminyum malzemeden kısa anten yaptırdım. Anteni bu akşam denedim güzel çekiyor.Yarın ve bir kaç gün deneyip sonucu paylaşırım.Bu sayede hem şık durdu hemde oto yıkamalar da çıkar tak sorunu ortadan kalktı diye düşünüyorum.Fotoğrafları yarın çeker yüklerim.Hepinize kazasız sürüşler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın, doğal rengi ile fazla sırıtmış.

Bir de yıkarken çıkardığınıza göre otomatik yıkama makinelerini kullanıyorsunuz demektir ki arabanıza fark etmeden yaptığınız önemli kötülüklerden biridir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

siyah yapsak olur mu?arkadaşlar neder siniz?Bir de öğle bakalım.Ama güzel çekiyor.kendi el emeği arkadaşın olmadıysa değiştiririz

Güle güle kullanın, doğal rengi ile fazla sırıtmış.

Bir de yıkarken çıkardığınıza göre otomatik yıkama makinelerini kullanıyorsunuz demektir ki arabanıza fark etmeden yaptığınız önemli kötülüklerden biridir.

Sayın Cem Hocam bizim burada özdilek alış veriş merkezi diye bir yer onun makinası iyi dir sorun yapmıyor diye bildiğimden tek orada yıkama yapıyorum.Yanlış mı?oluyor acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

siyah yapsak olur mu?arkadaşlar neder siniz?Bir de öğle bakalım.Ama güzel çekiyor.kendi el emeği arkadaşın olmadıysa değiştiririz

Sayın Cem Hocam bizim burada özdilek alış veriş merkezi diye bir yer onun makinası iyi dir sorun yapmıyor diye bildiğimden tek orada yıkama yapıyorum.Yanlış mı?oluyor acaba

Eğer şu dönen fırçalı yıkamlardan bahsediyorsanız aracınıza zarar veriyorsunuz iyisi var mı ki bunun fırça telleri dönerek aracınıza vuruyor ve bir sürü kılcal çiziğe neden oluyor...

nazy4aha.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer şu dönen fırçalı yıkamlardan bahsediyorsanız aracınıza zarar veriyorsunuz iyisi var mı ki bunun fırça telleri dönerek aracınıza vuruyor ve bir sürü kılcal çiziğe neden oluyor...

nazy4aha.jpg

Bursa da ki özdilek ler de istobal adın da tünel yıkamalar var o tip olanlar bu foto lar da olanlar yakıt istasyonların da onlara kesinlikle yıkatmam.

İyi bir yıkamacının süngerden bile kaçındığı düşünülürse, evet maalesef yanlış oluyor.

Cem abi yakınlarım da iyi bir yıkamacı olmayınca zor oluyor abi,böyle giderse ufak makinalardan işyerine alıp orada yıkamaları yapıcam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.