Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Usb'yi Aux'a Çevirme

ömer akman

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, Özgür B yazdı:

Üstadım cihaz fiyatına baktım, 704 TL diyor :)

Bu parayı verdikten sonra üstüne 200 tl ilave edip ekranlı android cihaz taktırılır :)

Win CE  - android cihazlarım vardı diğer araç larımda ses kalitesini çok bozuyorlardı telefonla görüşme yapmak çok sıkıntılıydı win ce  nispeten daha iyi bir işletim sistemiydi ama onunda sürekli navigasyon yazılımını güncel tutmak gerekiyordu android naviler benden uzak dursun çok sorunluydu yada şans bana öylesi denk geldi . Ayrıca aracın orjinal elektrik tesisatına kes yapıştır yapmak bana göre çok tehlikeli parrot larda  kablosu bile aracınıza göre soket geliyor içinde tek yapmanız gereken soket kullanmak parasına değer diye düşünüyorum telefonumdaki navigasyon seslendirme sinide araç hoparlörlerinden aldığım için entegre navigasyonlara ihtiyacım kalmıyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
25.09.2017 - 14:50 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

Bence USByi çevirmekle uğraşmayın. Yani ana ünitede %99 aux zaten vardır, ford/otosan bunu sizden saklamıştır. (sıfır maliyetli hill holder bile verilmedi)

Yani öncelikle elm ile aux var olarak ayarlayın, eğer aux tuşuna basınca geliyorsa ekrana bingo :) sonrası tesisata kalır, şemadan bakıp ilgili pinlere kabloyu taktınız mı çalışır

bunu yapan oldumu. konuyu hortlattim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...
25.09.2017 - 14:50 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

Bence USByi çevirmekle uğraşmayın. Yani ana ünitede %99 aux zaten vardır, ford/otosan bunu sizden saklamıştır. (sıfır maliyetli hill holder bile verilmedi)

Yani öncelikle elm ile aux var olarak ayarlayın, eğer aux tuşuna basınca geliyorsa ekrana bingo :) sonrası tesisata kalır, şemadan bakıp ilgili pinlere kabloyu taktınız mı çalışır

Bunun için elm327 cihazının modifiyeli olması şart mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.