Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Anneme Otomatik Araç Arıyoruz

Guest Zahid U.

Önerilen Mesajlar

Abuk sabuk isimli otomatik vites alma buna opel ve toyota dahil. (Tam otomatik bakacaksın yani o fiyatlarda)

Az yakması mı önemli sorunsuzluğu mu? Buradan yola çıkarak

B sınıfı benzinli otomatik alabilirsiniz 

Misal

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-otomatik-tertemiz-fiesta-136403287/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2004-honda-jazz-1.4-es-otomatik-sanruflu-7iler-153974435/detay

C sınıfı olarak da  bunlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cok-temiz-arac-arayanlara-152536945/detay

Bak bu da tertemiz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2006-golf-1.6-fsi-midline-115.000km-de-otomatik-vites-153655035/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında ikisi de önemli abi ama babam lpg istemediği için az yakan benzinliye bakıyorum. Gönderdiklerinle görüşecem hepsi birbirinden iyi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

B sınıfı otm. vitesli bir araç almaya karar verirseniz ve bunların arasında Jazz varsa en son Jazz'a bakın.

Çünkü önce Jazz bakarsanız geri kalan hiçbir B sınıfı otm. aracı beğenmeyeceksiniz.

Benden söylemesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Bekir B. @Semih G. Abilerim aslında reno clio yu bana öneren çok oldu. Geçen sene en son kasa clionun otomatik olanını kullandım ama yokuşta felan bırakıyor kendisini ne olur nolmaz ankara hep tepe hep tepe. Sırf bu yüzden hiç bakmadım clio ya. Sizce bu ön yargım doğru mu yoksa abartıyor muyum ?

Bekir abi corsa nasıl bir araba opelin hiç bir modelini kullanmadım şu ana kadar :(

Zahidim dediğim gibi eşimin acemiliğini atması için ( tesadüfen denk ve temiz geldi)corsa 1.2 sini almıştık, açıkcası otm. ve şöyle bakılınca eli yüzü düzgün bişey olsun da yeter diye düşünmüştük...bizi çok üzmediği gibi biz de araca bir zarar vermeden aldığımız fiyata verdik...yanlızca ilk aldığımda yetkili servise bir götürüp göstereyim dedim çook para isteyince ostim de bir servis buldum hesaplı bir şekilde bakımlarını yaptırdım, zaten yanılmıyorsam bir yıla yakın kullandık..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zahidim dediğim gibi eşimin acemiliğini atması için ( tesadüfen denk ve temiz geldi)corsa 1.2 sini almıştık, açıkcası otm. ve şöyle bakılınca eli yüzü düzgün bişey olsun da yeter diye düşünmüştük...bizi çok üzmediği gibi biz de araca bir zarar vermeden aldığımız fiyata verdik...yanlızca ilk aldığımda yetkili servise bir götürüp göstereyim dedim çook para isteyince ostim de bir servis buldum hesaplı bir şekilde bakımlarını yaptırdım, zaten yanılmıyorsam bir yıla yakın kullandık..

Teşekkür ederim abi :)

Acaba Yakup abinin gönderdiği golflerin tüketimi nasıl onlara bakıcam biraz internetten :)

Millet baya yakıyor diyor golf 5 e :D şimdi anneme alınıyor ama akşamları işim olduğunda alır çıkarım arabayı, kader biraz da bana gülsün istiyorum :kıhkıh::)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Bekir B. @Semih G. Abilerim aslında reno clio yu bana öneren çok oldu. Geçen sene en son kasa clionun otomatik olanını kullandım ama yokuşta felan bırakıyor kendisini ne olur nolmaz ankara hep tepe hep tepe. Sırf bu yüzden hiç bakmadım clio ya. Sizce bu ön yargım doğru mu yoksa abartıyor muyum ?

Bekir abi corsa nasıl bir araba opelin hiç bir modelini kullanmadım şu ana kadar :(

Valla bizim arkadaştaki son kasa değil sanıyorum ki mk2 kasa şu farları büyük olandan,bilenler bilir Eskişehir'de Odunpazarı yokuşlarını -baya dik ve uzundur- kaç kere dur kalk yaptık aracı ilk aldığında nedir ne değildir amacıyla,uzun süre bekletilmediği sürece geri kaçırma v.s tarzı şeyler olmadı ki araçta 4 kişi 80küsür kilodan insan varken..

Karar senin,bütçede daha fazla zaten daha iyi şeyler bakılabilir ama olurda rast gelirsen bir tanesine bakıp test etmeni öneririm en azından kafanda bir fikir oluşur,tercihin kolaylaşır eler yada seçersin  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Golf 5 bakın ;)

Yorumlara baktım da lpg olmayınca pek mantıklı gözükmüyor abi keşke şöyle bütçe 30 35 arası olsa dizel otomatik çok rahat alınırdı. Ya da bayanlardaki otomatik vites takıntısı olmasa :D

Valla bizim arkadaştaki son kasa değil sanıyorum ki mk2 kasa şu farları büyük olandan,bilenler bilir Eskişehir'de Odunpazarı yokuşlarını -baya dik ve uzundur- kaç kere dur kalk yaptık aracı ilk aldığında nedir ne değildir amacıyla,uzun süre bekletilmediği sürece geri kaçırma v.s tarzı şeyler olmadı ki araçta 4 kişi 80küsür kilodan insan varken..

Karar senin,bütçede daha fazla zaten daha iyi şeyler bakılabilir ama olurda rast gelirsen bir tanesine bakıp test etmeni öneririm en azından kafanda bir fikir oluşur,tercihin kolaylaşır eler yada seçersin ;)

Babamda aynısını diyor dene gör beğenmezsen geç ama etrafımda hiç bu arabalardan kullanan yok. En çok yararlanabileceğim yer burası bir kaç soru işareti kafamda netleşti babamın gelmesini bekliyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.