Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Hyundai i30

Tevfik

Önerilen Mesajlar

yokyok yusufum onun kaşıntısı farklı ondan böle numaralar çekiyor...hyundai dış tasarım olarak güzel...ama içinde o kaliteyi yakalayamıyor...hayırlısı olsun alacaklara hb...alanında diğer markaların birbiriyle yarışı gelişimleri için uygun birfiyat aralığında yerini bulacaktır...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yokyok yusufum onun kaşıntısı farklı ondan böle numaralar çekiyor...hyundai dış tasarım olarak güzel...ama içinde o kaliteyi yakalayamıyor...hayırlısı olsun alacaklara hb...alanında diğer markaların birbiriyle yarışı gelişimleri için uygun birfiyat aralığında yerini bulacaktır...

abi ben bunu neye benzeteceksin diye merak etmiştim.... :) :) :) (Susuyorum kaşıntım geçti şimdi...)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi ben bunu neye benzeteceksin diye merak etmiştim.... :) :) :) (Susuyorum kaşıntım geçti şimdi...)

:) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Yeni Focus HB'te arka stoplara uzantıları nedeniyle çoook eleştiri gelmişti, demek Hyundai yapınca güzel yapıyor!

İkincisi Elantra'da yolcu kabini görsel olarak çok basık, orantısız ve çirkin duruyor, bu da öyle ise benim için kafadan red nedeni.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sabah ilk kez bir elentrayı trafikte gördüm.

Fotolarında beğendiğim aracı yanımdan geçerken beğenmedim, garip bir durum B)

Geçenlerde benzer bidurum banada olmuştu ama pek üstüne olmamıştım biranlık öyle gelmiştir diye. Yalnız değilmişiz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sabah ilk kez bir elentrayı trafikte gördüm.

Fotolarında beğendiğim aracı yanımdan geçerken beğenmedim, garip bir durum B)

Bunu bende söyledim geçenlerde.. Sebebi;

Çizgiler cok abartılı accent daha oturakli ama o da ufak..

Accent on arka farlari elentraya taksınlar :D

Ehuheur

--- iPhone Yolladı ---

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi eğer çok istiyorsan 40-45 bandında aracını alabilirim... B) ÜstÜne de sonra bakarız... :D :D :D

Yok yeaaaa,ölmÜş eşşek arıyon galiba Hasan...Seni gidi seniiii....Benim arabayı alabilecek arkadaş henÜz forumda Üye olmadı..EhehehhÜeee...Yanlış anlaşılmasın,alabilecek derken maddi anlamda demiyorum,almak istemeniz için arabamı satmamı istemeniz lazım ki hiç birinizde arabamı satmam için gereken zor durumda kalmamı istemez diye söylÜyorum,ödeme gÜçlÜğÜne dÜşmemi isteyen hiç bir forum Üyesi yoktur herhalde dimi..:))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yeaaaa,ölmÜş eşşek arıyon galiba Hasan...Seni gidi seniiii....Benim arabayı alabilecek arkadaş henÜz forumda Üye olmadı..EhehehhÜeee...Yanlış anlaşılmasın,alabilecek derken maddi anlamda demiyorum,almak istemeniz için arabamı satmamı istemeniz lazım ki hiç birinizde arabamı satmam için gereken zor durumda kalmamı istemez diye söylÜyorum,ödeme gÜçlÜğÜne dÜşmemi isteyen hiç bir forum Üyesi yoktur herhalde dimi.. B))

Duyguların pik yaptığı bir cÜmle olmuş :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.