Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 12 Volt'luk Elektrik Çıkışı Hakkında Bilgisi Olan Yardım Edebilir Mi?

Rıdvan Kargın

Soru

araca mini buzdolabı aldım çakmaklık girişi gibi girişle çalısıyor araçda bilmediğimiz bi yerde çakmaklık girişi gibi bi yer var mı yada çakmaklık girişine dönderebileceğimiz bi yer bulunuyor mu fazla kurcalmak istemedim bilen varsa yardım edebilir mi_??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

araca mini buzdolabı aldım çakmaklık girişi gibi girişle çalısıyor araçda bilmediğimiz bi yerde çakmaklık girişi gibi bi yer var mı yada çakmaklık girişine dönderebileceğimiz bi yer bulunuyor mu fazla kurcalmak istemedim bilen varsa yardım edebilir mi_??

Profilinizde araç bilgisi eksik donanım yazmıyor yani. Titanium ise kol dayama içinde olması gerekiyor.

Edit: Ozan daha iyi bilir yukarda yazmış

Lütfen profil bilgilerine ilgi gösteriniz (tüm okuyanlar)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

araç trend x yazmayı unutmusum profile düzelttm koltuk altına falan baktım yok gibi ama belkide bn görememiş olabilirim

anladımmı emin değilim ancak, sanırım arka koltuk arasında da var çakmaklık, bagajda da olabilir ondan hiç emin değilim. İstediğiniz yere çekilir sigortalı ve yalıtımı sağlam bir hat olsun yeterli.

arka bagaja sabitletmeyi düşünüyorum zaten eger arka koltuk arasında warsa yetişir kablosu baya bi uzun çakmaklıkdan bagaja az daha uzun olsa yetişcekti :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

araç trend x yazmayı unutmusum profile düzelttm koltuk altına falan baktım yok gibi ama belkide bn görememiş olabilirim

arka bagaja sabitletmeyi düşünüyorum zaten eger arka koltuk arasında warsa yetişir kablosu baya bi uzun çakmaklıkdan bagaja az daha uzun olsa yetişcekti :D

dediğim gibi bagajda varmı hatırlamıyorum, (cmaxte varda focustan emin değilim) ama trendxte yoktur, bi elektrikçiye gidin çeker.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öyle yapacm zaten bn göremedim baktım o kadar her tarafına zaten 

dediğim gibi bagajda varmı hatırlamıyorum, (cmaxte varda focustan emin değilim) ama trendxte yoktur, bi elektrikçiye gidin çeker.

öyle yapacam zaten bn baktım göremedim belki bilmediğimiz bi yerlerde vardır diye sormak istedim cok tesekkür ederim arka koltuk arasına bakmamıstım orada yoksa çektirecem hat bagaja 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu gibi durumlarda Power İnverter(12 V to 220 V) kullanmak gerekiyor. Sadece çakmak girişine takmak hem plastik aksama hem de önemlisi elektrik donanımına zarar veriyor.

Ben 1000 W İnverter kullanıyorum. Sıkıntı olmuyor(Laptop,Tablet vs kullanımında.)

Hem Power İnverter'lar alüminyum kasa olduğu için ısınma problemi de olmuyor.

Kablo çekeceğinize bu aletin 1,5-2 m civarı kablosu var zaten,olmazsa kabloyu uzatabiliyorsunuz.

Ayhan C. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

focus 3'te kapı kapandıktan belli bir süre sonra araç elektriği kesiyor çakmak girişinden bir porblem yaratmazmı bu sizin için?

Mini buzdolabı uzun seyehatler için lazım zaten, sorun olacağını sanmam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu konuyu yeniden hortlatmış olacağım ama bagajın iç Sol duvarında ince uzun bir kapak ve bu kapağın içinde sigortalar falan var. acaba buradan bir elektrik çıkışı sağlayabilirmiyiz? yani arka koltuk arasından çekmek yerine buradan bi çıkış sağlanabiliyormu acaba??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu konuyu yeniden hortlatmış olacağım ama bagajın iç Sol duvarında ince uzun bir kapak ve bu kapağın içinde sigortalar falan var. acaba buradan bir elektrik çıkışı sağlayabilirmiyiz? yani arka koltuk arasından çekmek yerine buradan bi çıkış sağlanabiliyormu acaba??

Tabiki alabilirsiniz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.