Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Aldığım Aksesuarlar

Önerilen Mesajlar

Istemiyorum demeye korkuyorum :)

Benim değil mi vermicem ile giriş yaparsın diye :) :)

Yok valla iste gönderiyim yengemin arabasına tak :D

Ben bi aliexpresse bakıyım yeni gelen bişeyler var mı?

Semih paçalığın linkini atıyorum aşağıda.Daha uygun varsa yinede bir bak.Kargo ücretsiz ürünleri al bu arada atlama sakın.

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Mud-Flaps-Guard-Mudguard-Fenders-Splash-Flaps-4pcs-lot-for-Ford-Focus-sedan-hatchback/1695085363.html

Istemiyorum demeye korkuyorum :)

Benim değil mi vermicem ile giriş yaparsın diye :) :)

Al bak araştırmasına bile başladım.

http://www.aliexpress.com/item/LED-Car-Bulb-Pinball-Dashboard-Indicator-Instrument-Light-T10-1SMD-5050-Wedge-Lamp-Green-Red-Pink/2026855607.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Dün dedim hadi arabaya bişeyler daha yapayım.Düşündüm dedim arabanın farları sarı hoşuma gitmiyordu.Aksesuarcıma gittim beyaz ışık veren bir ampül aldım taktım ışığı güzel geldi.Dedim uzunlar neden beyaz olmasınki.Bu seferde araştırıp Osram cool blue intense h1 alıverdim.Taktım çok hoşuma gitti.Fakat bu seferde uzunla kısa renk farkı yarattı.Uzun 4300k iken kısa 8000k olması düşündürdü.Birazda uyum konusundaki seçiciliğim kısaları da Osram cool blue intense h7 almama sebep oldu.Sonra dedim parklarda pek morumsu duruyo şunu açık mavi yapıyım daha güzel duracağını düşündüm ve aşağıdaki parklardan sipariş verdim 2 çift.Diğer çiftini aynadaki karşılama lambasına takcam uyum hassasiyetim varya :) .Neyse arabada kalan sarı lambalardan bagaja da el atıyım dedim.2 adet aşağıdaki linkteki lambadan alıp kablo düzeneği kurup hazırladım haftasonu kısmetse takmış olurum.Son halini hafta sonu paylaşırım.

Kısa far için  http://www.hepsiburada.com/liste/osram-h7-tip-ampul-seti-coolblue-intense/productDetails.aspx?productId=otm90c64210cb&categoryId=20024642

park ve ayna lambası için  http://www.hepsiburada.com/liste/modacar-mavi-5050-smd-ledli-6-cipli-park-ampulu-85a02851-/productDetails.aspx?productId=otm85a02851&categoryId=20024643

Bagaj için   http://www.hepsiburada.com/liste/nautika-beyaz-6-ledli-dekoratif-lamba-378801/productDetails.aspx?productId=otm378801&categoryId=20024663

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Dün karanlıkta foto çekememiştim. Şimdi kızanlar olacak eminim. Görsellik amaçlı değil tamamen işlevsellikten taktım. Yağmur yağarken işe yarıyor. Camı aralamamızı sağlıyor. Krom kısımlardan eksik kısımları yakında tamamlıyacağım. O zaman daha güzel duracak umarım. Yani kötü görünüşü bir nebze azalcak.

64635749f8c11f49eb2f039fe0260be1.jpg

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün karanlıkta foto çekememiştim. Şimdi kızanlar olacak eminim. Görsellik amaçlı değil tamamen işlevsellikten taktım. Yağmur yağarken işe yarıyor. Camı aralamamızı sağlıyor. Krom kısımlardan eksik kısımları yakında tamamlıyacağım. O zaman daha güzel duracak umarım. Yani kötü görünüşü bir nebze azalcak.

64635749f8c11f49eb2f039fe0260be1.jpg

Abi rüzgarlıgın 3 parçalı olanını alsaydin keske o zamn ekstra bisey yapmana gerek kalmazdı

Ama güzel olmus hayırlı olaun güzel günlerde kullan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi rüzgarlıgın 3 parçalı olanını alsaydin keske o zamn ekstra bisey yapmana gerek kalmazdı

Ama güzel olmus hayırlı olaun güzel günlerde kullan

Ya onuda dşündüm ama 130 tl lerde fiyatı.ben bunu 60 a aldım.20 tl yede krom şerit alıyorum aynı genişlikte.Bakalım dediğim gibi önemli olan şuan için işlevselliği :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yağmu yağarkene su girmesin bide yolda giderkene yüzüme tokat şeklinde rüzgar yemiyem yeter. :D

Bayılıyorum şu tip hareketlere yahu :)

Gün geçmiyorki araç ticari taksiye biraz daha yaklaşsın. Bundan sonraki step nedir? Lastiklere beyaz şerit mi çektirecen? Plastikten çakma sunroof falan?

Bırak abicim şunlara para harcamayı, daha ciddi sorunların var biliyorsun onlarla uğraşsana mügen rüzgarlık ne allah aşkına.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayılıyorum şu tip hareketlere yahu :)

Gün geçmiyorki araç ticari taksiye biraz daha yaklaşsın. Bundan sonraki step nedir? Lastiklere beyaz şerit mi çektirecen? Plastikten çakma sunroof falan?

Bırak abicim şunlara para harcamayı, daha ciddi sorunların var biliyorsun onlarla uğraşsana mügen rüzgarlık ne allah aşkına.

Pazartesiyi bekliyorum izne ayrılıyorum.3 gün sırf arabanın sorunlarıyla uğraşcam.Cımartisi kahve içsek mi?yada pazar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.