Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Oem Sony Ses Sistemi Navigasyon Geri Görüş Kamerası

Muhammet Akyıldız

Soru

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bu işlemi yaptırmak tabiki mümkün. Sitemizde Geri Görüş Kam. harici yapanlar da mevcut. Sitemizde bulmanız da mümkün. ,

Zaten serviste yaptırmak istiyormuşsunuz  ? Nasıl bir yardım bekliyorsunuz bizden anlayamadım. Sadece olur mu ? sorusu içinse, evet olur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sony.i sadece on görsel panel değil de smart paketteki gibi CD okuyucu vs.siyle ünite olarak bulabiliyor muyuz tsktirabiliyor muyuz serviste ya da kendimiz?

Anladigim kadarıyla forumda bu değişikliği yapanlar sadece görüntü olarak Sony yapmislar. Ünite yine fabrikasyon orijinali? Doğal olarak sistemden alinan ses de bi değişiklik yok değil mi? Ysnlissam düzeltim ne olur.Ya da benim ksateddigim olasi bisey değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sony.i sadece on görsel panel değil de smart paketteki gibi CD okuyucu vs.siyle ünite olarak bulabiliyor muyuz tsktirabiliyor muyuz serviste ya da kendimiz?

Anladigim kadarıyla forumda bu değişikliği yapanlar sadece görüntü olarak Sony yapmislar. Ünite yine fabrikasyon orijinali? Doğal olarak sistemden alinan ses de bi değişiklik yok değil mi? Ysnlissam düzeltim ne olur.Ya da benim ksateddigim olasi bisey değil mi?

Neler değişik tam olarak bilmiyorum belki tesisat bile farklıdır belki hoparlörde eskiden farklı olmasa bile değişmişte olabilir. Sonuç olarak tüm parçaları temin etmeniz mümkün.. Evet çoğu kimse sadece panel değişti ünitesi aynı.Evet doğal olarak seste değişiklik yok temel değişiklik için hoparlör değişimi şart

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ayni ünite olması mantiksiz geliyor bana! Yoksa Sony albenisi için neden Ford bu görselliği kullanmasin ki. Ford için bu görselliği kullanmak seri üretimde yuksek bi maliyeti olmaması lazim. Sadece on panele gorsel olarak güzel gorunsun diye bizim 400-500 TL maliyet vermemiz de anlamsiz geliyor. Ses de bi değişiklik yoksa. Eğer ünite ayni hop.farklı ise de forumda bi arkadaş 200 TL civarinda 4 hoparlörler daha net daha güzel bi ses aldigini söylemişti. Ha ozaman mantikli derim merkez hoparlör de olmayiversin...

Biraz önce bakim için geldiğim serviste. Elektrikciyle görüştüm bana demesi: ozellikle hoparlörlerin -dandik cin mali- ayni olduğu hoparlor değiştirirken Sony hoparlör ya da orijinal hoparlör ayriminin olmadigini söyledi. Trsisatin da ayni olduğunu Sony.de exyradan 2 mid. Ve 1 merkez hoparlör geldiğini ifade etti. Bunlarda kesin kanaati vardi. Ancak ünite de tam emin olmamakla birlikte ayni olabileceğini ifade etti ama; bana gore de ünite konusunda kendisinin de ifade ettiği gibi çok bilgi sahibi değilmis gibi geldi.

(İmla hat. İçin kusura bakmayin. Mobildrn yaziyrm)

Selçuk Özmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sony ile gelen sitemdeki kabin sayısına ve ses kalitesine bakılırsa, normal şartlarda anfi ile desteklemek gerekmez mi? Bence ana ünite de farklıdır..

Mertol abi öyle yazmıştı diye hatırlıyorum, bakmak lazım microcatten. Ankarada yığınla var ana ünite alır takarız gerekirse :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

şu aletleri şöyle toptan bi ben bulamadım. ankra'da var diye aradım, ekran var diyo, Sony Navi ön panel yok diyo. SD card zaten yok.. hele izmir'de zerre kadar yok. Aydın Abi kaç ay uğraştı parçaları tek tek toplamak için..

En son Aydın Abi'nin titanium'dan çıkan ekran ve paneli aldım. Ona da bluetooth modülü bulamadık.. Taktım ama telefon hariç kullanıyorum. E buna da şükür :)

Ayrıca farların anlık yanıp sönme olayı fazlalaştı yine Ozan, hazır sen gelmişken söyleyim.. :D

senin ki parklara bağlı demi? aydın abide fazla diyot olması lazım basit bi işlem. bluetooth modulude var sanırım ankarada :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Valla bilmiyom ki Ozan?

hiç anlamadığım bi konu.

Ama şöyleki, sistem olarak kusursuz çalışıyor.

Mesela bende Auto far yok Trend X.

Arabayı çalıştırınca Farlar 0 konumundayken güçlü yanıyor DRL'ler.

parkları açınca kısılıyor.

basit bi olay, aydın abi bile halleder :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aslında sorun yoktur normalide o zaten öyle yanması lazım farlardan ön plana çıkmasın diye

ama gözünüze batıyosa çözülebilir :claps:

Konuştuğumuz sorun farlarin anlık olarak kapanıp açılması. DRLnin kısılması değil.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.