Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Reflektör, Klima Düğmesi Ve Aydınlatma çalışması

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Gökhan ADIGÜZEL yazdı:

bence güzel olmuş elimden gelse ben de yaparım :) Acaba iç ışıklar mavi olduğu için o kapak da mavi olsa daha mı iyi olur?

@Yakup Çağatay didiği gibi araç durduğunda kapı açarken diğer sürücülerin fark etmesi için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar acil yardım lütfen kapı döşemelerini söktüm kablo tesisatını yaptım kapı körüğünden kabloyu geçirdim ama aracın içerisine alamıyorum nerden geçircem bilmiyorum.körüğün devamında soket var oyüzden olmuyor. 

IMG_0530.JPG

IMG_0531.JPG

IMG_0532.JPG

IMG_0533.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 12/25/2016 at 10:33 PM, Osman Türkol said:

Tavan aydınlatması her derde deva

Osman Bey merhaba. Aracın kapısı ve iç döşeme bej renk görünüyor. Bunlar orjinalinde var mıydı? Yoksa göz yanılması mı :D Ampülü nasıl sabitlediniz bu arada oraya?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cihan Ö. yazdı:

Osman Bey merhaba. Aracın kapısı ve iç döşeme bej renk görünüyor. Bunlar orjinalinde var mıydı? Yoksa göz yanılması mı :D Ampülü nasıl sabitlediniz bu arada oraya?

Ampülü sabitlemeye gerek yok t10 duyu oraya koyunca zaten hareket etmiyor. Ben körükten aracın içine kabloyu nasıl geçircem onu çözemedim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

09.02.2017 - 21:05 tarihinde, Beyazıt Turgay yazdı:

Arkadaşlar focus mk3.5 aracımda aynı işlemi yapmak istiyorum ancak aynada ışık Yok sadece sinyal var ama soket var buradan alamazmıyım elektriği?

IMG_0510.JPG

IMG_0511.JPG

Ordan alamazsınız mecburen tavandan almanız lazım. O da uğraştırıcı. Özellikle sağ tarafı yaparken torpido zorluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alaattin C. yazdı:

Ordan alamazsınız mecburen tavandan almanız lazım. O da uğraştırıcı. Özellikle sağ tarafı yaparken torpido zorluyor.

Alaattin bey dediğiniz gibi tavandan alıcam ama kapı körüğünden içeri nasıl kabloyu geçircem? Körüğün hemen altında bir plastik kapak gördüm ama orası kapalı içeri girmiyor kılavuz tel kullandım . Körükteki kabloda soketli

IMG_0533.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Beyazıt Turgay yazdı:

Alaattin bey dediğiniz gibi tavandan alıcam ama kapı körüğünden içeri nasıl kabloyu geçircem? Körüğün hemen altında bir plastik kapak gördüm ama orası kapalı içeri girmiyor kılavuz tel kullandım . Körükteki kabloda soketli

IMG_0533.JPG

İki sene önce yapmıştım. Hatırladığım o plastiğe delik açmıştım. Soketli kısımı da açmıştım sanırım ya da ona mı delik açtıydım hatırlayamadım Yardımcı olamadım sanırım :):):) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alaattin C. yazdı:

İki sene önce yapmıştım. Hatırladığım o plastiğe delik açmıştım. Soketli kısımı da açmıştım sanırım ya da ona mı delik açtıydım hatırlayamadım Yardımcı olamadım sanırım :):):) 

Plastiğe bende delik açtım ancak içeri kılavuz tel girmiyor arkası kapalı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Beyazıt Turgay yazdı:

Plastiğe bende delik açtım ancak içeri kılavuz tel girmiyor arkası kapalı. 

bugün öğlen foto çekip koyarım nasıl yaptığımı

--2 dakika sonra eklendi--

ben kapı döşemesi ile kapı arasındaki boşluktan geçirdim.Kapı döşemesini hiç sökmeden.Kapı fitillerinin arasından indirdim.Fakat kapıya giren kauçuk boruya delik delmedim ileride su almasın diye

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.