Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Reflektör, Klima Düğmesi Ve Aydınlatma çalışması

Önerilen Mesajlar

Gerçekten resim koymanız çok güzel oldu benim açımdan teşekkür ederim.

forumda bir arkadaş yaptırmıştır ama ona da hediye yaptırmışlardı batmandan sanırım detaylı öğrenememiştik şimdi inanın çok basit işlem tek yapmanız gereken iyi bir elektrik ustası ve en başta pazarlık :fikir:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
Arkadaşlar malumunuz ford bazı özellikleri koymuyor bizde kendimiz yapıyoruz mesala benim yaptığım gibi yorumlarınızı beklerim
IMG_5762.JPG

Bence gerek yoktu ama ışık şiddeti biraz daha kısık olursa daha iyi olabilir elinize sağlık
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Kadir Mermer yazdı:

Bence gerek yoktu ama ışık şiddeti biraz daha kısık olursa daha iyi olabilir elinize sağlık

Ona birşeyler düşüncem led gibi

--3 dakika sonra eklendi--

@Yakup Çağatay düğünde canım sıkıldı da varmı diye aramadan koydum sende de kaçmadı teşekkürler bizlerin açığını kapatıyon:claps:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

Arkadaşlar malumunuz ford bazı özellikleri koymuyor bizde kendimiz yapıyoruz mesala benim yaptığım gibi yorumlarınızı beklerim

IMG_5762.JPG

Güle güle kullan. Elektiriğini nerden aldın? Cam tetiği desem sürekli yanar. Tavan aydınlatma desem baya uzun.. Bakalım nerden?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Yahya Akman yazdı:

Tetiği ayna altı aydınlatmadan almak daha mantıkli ve zahmetsiz. Benimde aklımda böyle birşey yapmak ama bakalım ne zaman :)

Ayna altı aydınlatma yoksa olmuyor o nedenle tavandan kablo çekiyon

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sunday, December 25, 2016 - 22:00 tarihinde, Osman Türkol yazdı:

IMG_5762.JPG

bence güzel olmuş elimden gelse ben de yaparım :) Acaba iç ışıklar mavi olduğu için o kapak da mavi olsa daha mı iyi olur?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Gökhan ADIGÜZEL yazdı:

bence güzel olmuş elimden gelse ben de yaparım :) Acaba iç ışıklar mavi olduğu için o kapak da mavi olsa daha mı iyi olur?

Bu araba giderken yanan bir şey değil ki, dikkat çekmesi için mevcut :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.