Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Aksesuar Önerileri

Önerilen Mesajlar

dostlarım aşağıdaki ürünleri almayı düşünüyorum kullanan ve/veya araştıranlarınız varmıdır acaba aranızda..

Transformacion Nikelaj Kapı Koruma Şerit

OA_2873021.jpg

3M Çift Taraflı Bant (plakaları plakalıktan kurtarmak için)

Hirdavat_2705493.jpg

Ek olarak dostlar yeni mesaj açmamak için bu mesajımda sorayım focus 3 titanium normal fabrika çıkışı lastikleri kullanıyorum bunun için kaç psi hava vurmalıyım ve sizlerin kullandığı çakmak soketinden beslenen kompresör önerileriniz varmıdır?

Selamlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten herşey için başlık açmamalısınız

Genel geçer şeyler için burayı kullanınız

http://www.focusclubtr.com/topic/4-yeni-ford-focus-2011-2012-2013-ford-focus-genel-ba%C5%9Fl%C4%B1k/

Oraya yazmak istemiyorsanız da arama yapınız

Genel araç bilgileri içinde buradan klavuzunu indiriniz lütfen

http://www.focusclubtr.com/forum/80-kullan%C4%B1m-klavuzlar%C4%B1/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu şeyi asla aracıma almam da koymamda. Çok çirkin ya, eski reno 12 lerin torpido üstlerinde vardı bunlardan. :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Emrah Karaalan,

Çok çirkin görünür ya. Hemde tofaş işi olur yani. Kapıları dikkatli açmayı tercih ederim. Ayrıca paylaştığınız resimdeki araçta siyah olduğu için sırıtabildiği kadar sırıtmış.

Ben olsam daha değişik ürünlere yönelirdim. Kapı kenarlarına yaptıştırılan kedi gözü diye tabir edilen ışıklar vardır. Bizim eski aracımızda ondan vardı. Kapıya geçmeliydi, yapışkanlı olanları da var. Silikon, kauçuk gibi materyallerden illaki korumaya yarayan ürünler üretilmiştir.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.ebay.com/itm/6M-Car-Door-Edge-Plastic-Guard-Mold-Protector-Clear-Black-/360828169740?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item540308ee0c&vxp=mtr

Ben bundan aldım kapıların altına yetmiyor 6 m ama üstünü kaplıyor. Yanlız içinden çıkan yapışkan bantı çok dandik diye kullanmadım. Tutar gibi gedi sıkı göründü taktım 2 sini kaybettim :( Şimdi bi fırsat bulursam 3m çift taraflı dar bant alıp takacağım. Koruma işini iyi yapıyor ve siyah araç için neredeyse görünmez diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Transformacion Nikelaj Kapı Koruma Şerit

Son derece çirkin, aman derim...

Kapı koruma adına alınan tüm tedbirler arasında kullanacağım tek bir tane var: Kapıları dikkatli açmak ve/veya açtırmak. 

Oralara abuk sabuk şeyler takmaktansa vururum daha iyi. 

Ufak tefek boya rötuşları ile hallolur, bu kadar korumacı olmanın anlamı yok.

Plakayı plakalıktan kurtarmak doğru hareket.

Lastik havaları da 31-32 Psi, ön arka aynı, kılavuzda da yazıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu şeyi asla aracıma almam da koymamda. Çok çirkin ya, eski reno 12 lerin torpido üstlerinde vardı bunlardan. :D

Eski renocu olarak beğenmenizi beklerdim.. :kıhkıh: şaka bir yana bende beğenmedim zevk meselesi tabii hoşuna giden olabilir diye paylaşmıştım..

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski renocu olarak beğenmenizi beklerdim.. :kıhkıh: şaka bir yana bende beğenmedim zevk meselesi tabii hoşuna giden olabilir diye paylaşmıştım..

Renocuyuz biz eskiden, hatta bu gun de renoya gittim ama 12 miz olmadi hic. 87 model r9 umuz vardi. 2002 de 1998 model r 19 aldik. Reno rakamlari birakip siradanlasinca :) biz de gidip siradan isimli bir ford aldik. :) :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Direksiyon koluna takılanın rengi tam tutmamış gibi.

Lastik basıncına gelince, benim araca %90 ihtimalle 5 kişi biniyoruz, sert virajlı yollarım var, ayda birkaç gün tek başıma kullanıyorum, onun için önler 34, arkalar 36 psi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.