Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kalorifer Düğmeleri Değişimi Fotograflı Anlatım

Önerilen Mesajlar

• 4 ay sonra...

Epey oldu bu düğmelerden takalı ancak benim düğme bölümünde hayalet var gibi. 

Yolda giderken birden sıcak üflemeye başlıyor, soğukluk ayarını sağ sol kıvratınca düzeliyor.

Ara sıra da hava yönü ön döşte olmasına rağmen, ayaklara hava veriyor, onu da sağ sol yapınca düzeliyor.

Sorun düğmelerde mi araçta mı anlayamadım, yenileri söküp eskileri takmak da istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

sizde de mi sorun oldu hocam ?

bende bir hevesle aldım .Hevesimi kırdınız  :kıhkıh:

Aynen öyle.Sorunlar kısmında paylaştım.Problem giderildi ama klima düğmelerim orijinalindeki gibi performanslı değil sanki hala.Yaptırıp sorunsuz kullananlar da var mı?Tabiki var.Ama bu işin riski de var unutma ve asla bu riski göze aldığına değecek bir uygulama değil.Karar senin tabiki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle.Sorunlar kısmında paylaştım.Problem giderildi ama klima düğmelerim orijinalindeki gibi performanslı değil sanki hala.Yaptırıp sorunsuz kullananlar da var mı?Tabiki var.Ama bu işin riski de var unutma ve asla bu riski göze aldığına değecek bir uygulama değil.Karar senin tabiki

sizin konunuzu baştan sona okudum ve vazgeçtim .Gerçekten durumunuza üzüldüm bayağı masraf çıkartmışlar.Onu takmak büyük risk .Takanların %60-70 inde sorun çıkmış.Artık o düşmeler evin bir köşesinde durur  :) .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sizin konunuzu baştan sona okudum ve vazgeçtim .Gerçekten durumunuza üzüldüm bayağı masraf çıkartmışlar.Onu takmak büyük risk .Takanların %60-70 inde sorun çıkmış.Artık o düşmeler evin bir köşesinde durur  :) .

Benim arızaya kolay dediler.Açtılar pervane kırık çıktı ona masraf ettim.Ama yine de ilk günki gibi değil düğmenin işlevi.Ben herkesi uyarıyorum.Vallahi değmez billahi değmez.Boşuna riske atmayın aracı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorun çıkan arkadaşlarım adına üzüldüm. Ben de aldım kullanıyorum. sorun yok. Hatta fırın düğmesi gibi duran öncekilerden kurtardığı için memnunum.  Şimdilik diyeyim İnşallah sonradan bir değişiklik olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.