Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Uygun Multimedya Sistemi

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar reklam amacım değil ford agrasa gelin otomatik park çalışıyor multimedya sistemi ( geri görüş kamerası ) 1500 tl kredi kartına 10 taksit elimizden geleni yapmaya hazırız.

Takacağınız multimedya sistemi ford plazada gördüğüm cyclone ise gerçekten çok kalitesiz gösteriyor aracı. Bu şahsi yorumumdur. Onun yerine ilk mesajda verdiğim navitech daha tok bir hava verecektir konsol için..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabikide dört yıldan beri bu işin içinde olduğum için cyclone otosan tarafından onaylı üründür görüntü kalitesi olarak navitech piksel ve ekran olarak daha kalitesiz üründür cyclone piano black kaplamalarıyla gerçekten kendini aştı ft tuning ve agras olarak her ürünü 2 hafta test edip müşteri begenisine öle sunuyoruz.tabikide zevk ve tercih meselesi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar reklam amacım değil ford agrasa gelin otomatik park çalışıyor multimedya sistemi ( geri görüş kamerası ) 1500 tl kredi kartına 10 taksit elimizden geleni yapmaya hazırız.

Faydalı olma adına,

Ürünü ciddi manada gösterip isteyenler ulaşabilir derseniz daha hoş olurdu. Bu şekilde ilanları internette görmek zaten mümkündür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabikide dört yıldan beri bu işin içinde olduğum için cyclone otosan tarafından onaylı üründür görüntü kalitesi olarak navitech piksel ve ekran olarak daha kalitesiz üründür cyclone piano black kaplamalarıyla gerçekten kendini aştı ft tuning ve agras olarak her ürünü 2 hafta test edip müşteri begenisine öle sunuyoruz.tabikide zevk ve tercih meselesi.

abi valla focusun içinde piano black olan hiçbir yer yok sen cyclone sistemi alıp takınca ben sonradan takıldım diye bağırıyor.  piano black yapacaklarına focusun diğer plastik aksamında kullanılan siyah renkten yapsalar da araçla görsel olarak uyum sağlasaydı daha fazla satılırdı eminim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen arkadaşlar o konuda haklısınız gerçekten bazı eksiklikler var onlar inşallah zaman içerisinde tamamlanır bende çok araştırdım yine içime cyclone sindi bütçe meselesi olarak bana güzel geldi :) keşke daha çok imkanım olsa daha seçenekler çıkar ben memnunum idare ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi hocam piano black var piano black var Hiç sonyle cyclone bir olur mu

Bırak bunları Ramazan Cyclone üzerine SONY logosu basılsaydı yere göğe sığdırılamazdı.

Şu andaki SONY'ler tam bir ergonomi faciası, millet sırf ismine kanıp alıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bırak bunları Ramazan Cyclone üzerine SONY logosu basılsaydı yere göğe sığdırılamazdı.

Şu andaki SONY'ler tam bir ergonomi faciası, millet sırf ismine kanıp alıyor. 

Katılmıyorum. Cep telefonu tasarımlı fiesta benzeri teyp yerine her türlü ergonomi faciası olsa da alır kullanırım ben.

Sanki tuşuna basan var :D takarım cd yi, fm'i ayarlarım 6 tane bitmiştir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Cem Boneval, Valla hocam ben ergonomiden anlamam :D en azından MUTE tuşu koymayı düşünmüşler :D Bizim dandik teypte ne mute var ne pause var :D

güncellenirse gelmesi olası ancak ses sistemini güncellemeye hangi servisi ikna edebilirsiniz bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.