Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Uygun Multimedya Sistemi

Önerilen Mesajlar

2014 model ford lardada mi yok acaba ben bu yılın arabasını görmedim de . multimedyaya geçmeyen firma kalmadı yaa opelinden şavroletine renosundan neyse işte böyle bişey  bende bekliyorum yakın zamanda ford da çıkarır gibime geliyor çünkü ..... biz hala çin malları ile uğrasıyoruz

navi.jpg

Daha ne olsun...

Bastır parayı al bu donanımdaki arabayı, sen rahat ben rahat

Ayırca henüz kimse bunun ayırdında değil dokunma içgüdüsü herkesin başını döndürmüş vaziyette, sürüş esnasında karmaşık dokunmatik ekranlarda düz basit düğmelere göre çok daha dikkat dağıtıcı ve güvenlik tehdidi.

Yakında tartışılmaya başlanır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman neden aldın diye bir anlayış olamaz..Türkiye gibi bir ülkede ve benim gelir seviyemde olan insanların çok fazla model seçeneği yok,bazen mecbur kalıyorsun yada sineye çekiyorsun istediğin bir özelliğin olmamasını veya istemediğiniz bir özelliğin olmasını...örneğin 50 bin civarı bütçen var,c sınıfı yere sağlam basan motoru da en az 1,6 gücünde olsun ve ikinci el pazarı iyi olsun,servis ağı yeterli olsun gibi aslında çok lüks olmayan normal isteklerle dizel bir araç almak istiyorsun..sizce kaç seçeneğiniz var bu ülkede?ikinci el piyasası düşük olan mazda3 mü,en yuksek 1.3 dizel motoru olan astra mı,1.4 dizel tek seceneği olan coralla mı,basit bir donanımda bile fiyatı uçan golf mü?Ben ford kötü bir marka demiyorum ama bu ülkedeki prestijini ve satış gücünü servis ağını vb üstün özelliklerini kullanarak işine geliyorsa al anlayısıyla kendısıne markasına yakısmayan dandik bir ekran takmak bana göre aç gözlülük...Zaten gerekli sistemi kurmuşsun,hadi navi.ekstra olarak değerlendirip koymuyorsun tetris ekranı nedir?Gelişen teknolojide renkli bir ekran koymanın ona olabileceği ekstra maliyet nedir,500 tl?? onu da 500 tl için ben istemem tetris ekranı olsun diyen çıkacagını snamıyorum

Özcan B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Dostlarım Trabzon / Tunalardan fiyat aldım ürün modeli NX-251Y işçilik dahil 1550 TL. Dışarıda 1090 liraya satanlar var fakat oralarda taktırıp garantiyi bozdurmaktansa serviste taktırmayı düşünüyorum. Sizlerinde yorumlarınızı almak istedim..

Ürün Şu

tb8k.jpg
5qrk.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Varolan başlığınız ile yeni içeriğiniz birleştirildi lütfen her içerik için başlık açmayınız zaten açmıştınız önceden.

YORUM: 3 diğer markaya göre bende olsam navitech alırdım neden diye sorarsanız cevap veremem sadece markası bilindik olduğundan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

açıkçası bu iş için yarın navitech genel merkezini arayacağım en çok merak ettiğim araç içindeki dahili usb çalışacakmı birde dikkatimi çekti focuslarda arka plakalık ışığında kamera deliği var dediler benimkine (titanium) baktım böyle bir yer göremedim. Bu paket ile tv anteni ve geri görüş kamerası hediye geliyor acaba kamerayı nasıl monte edecekler merak ediyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben sordum sesli komut çalısmıyor,oto park da çalısmıyor..yazılımla falan düzeltme olacak mı dedim,ürün değişmeyecek bu şekilde satılacak dedi,istanbuldaki firmaları

O zaman o iş yaş almam ben.

açıkçası bu iş için yarın navitech genel merkezini arayacağım en çok merak ettiğim araç içindeki dahili usb çalışacakmı birde dikkatimi çekti focuslarda arka plakalık ışığında kamera deliği var dediler benimkine (titanium) baktım böyle bir yer göremedim. Bu paket ile tv anteni ve geri görüş kamerası hediye geliyor acaba kamerayı nasıl monte edecekler merak ediyorum..

Arka plaka ışığı değişiyor şöyle bişey takıyorlar diye biliyorum.

95882757_tn50_0.jpg?_=1384608041

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman o iş yaş almam ben.

Arka plaka ışığı değişiyor şöyle bişey takıyorlar diye biliyorum.

95882757_tn50_0.jpg?_=1384608041

Günaydın,

Bu parça bildiğim kadarıyla Focus 2 için geçerli. 3'e göre henüz bulamadım.

Bir çok ürünü araştırdıktan sonra Cyclone'a karar verdim. Çok sorulan orjinal park sensörleri ve otomatik park sistemi çalışıyor. Görüntü ekran da ve sesli olarak çalışıyor.

Ayrıca önümüzdeki ay bluetooth sesli kontrol aktif olacak. Sadece cihaza güncelleme yapılarak mevcut cihazlarda kullanabiliyor olacak.

Bir diğer güzelliği windows ce 6.0 işletim sistemine sahip olması. Bu sebeple yenilikler cihaz değiştirilmeden eklenebiliyor.

Gönül orjinal sisteme sahip olmak istese de eldeki imkanlarla bunu seçebiliyorum.

Herkese iyi günler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Günaydın,

Bu parça bildiğim kadarıyla Focus 2 için geçerli. 3'e göre henüz bulamadım.

Bir çok ürünü araştırdıktan sonra Cyclone'a karar verdim. Çok sorulan orjinal park sensörleri ve otomatik park sistemi çalışıyor. Görüntü ekran da ve sesli olarak çalışıyor.

Ayrıca önümüzdeki ay bluetooth sesli kontrol aktif olacak. Sadece cihaza güncelleme yapılarak mevcut cihazlarda kullanabiliyor olacak.

Bir diğer güzelliği windows ce 6.0 işletim sistemine sahip olması. Bu sebeple yenilikler cihaz değiştirilmeden eklenebiliyor.

Gönül orjinal sisteme sahip olmak istese de eldeki imkanlarla bunu seçebiliyorum.

Herkese iyi günler

Ne kadara malolacak size? Serviste taktıracaksınız sanırım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozel ind. aldik diyelim oyleyse. :)

Yoksa ben de o fiyatlara alamazdim.

daha ucuza satan yerlerde var, birini görmüşken paylaşayım istedim.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-aes-ford-focus-2012-aksesuar-oem-cyclone-multimedia-dvd-navigasy-103946374/detay/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.