Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fikirlerinizi Alabilir Miyim ?

Erkut Yayla

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar nisan ayında 2014 Focus almayı düşünüyorum. hem dizel araç sahibi oldum. bu sefer benzinli almayı tercih edicem. 2011'lerde 1.6 ecoboost 182 HP modeli vardı. ama şu an sıfırlarda yok diye biliyorum. 1.6 115HP benzinli almak en iyisi gibi görünüyo bu nedenle. 

aracı sedan kırmızı mondeo selective jantıyla sipariş etmeyi düşünüyorum. umarım yakışır , ne dersiniz ?  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkcası ben genç olsam ve kendime alıyor olsam şu anda HB Style 1.0 EB + Spor paketi alırdım. Şker kırmızı renge vereceğim 2100 TL parayı spor pakete yatırır aracı da beyaz alırdım. Çok da hoş olurdu: 

Motor seçeneği olarak da eğer LPG takma konusunda ısrarcı bir kararlılık veya zorunluluk yoksa her şartta 1.0 EB'u tercih eder ve size de öneririm.

Sürüşü daha akıcı ve tüketimi göreceli düşüktür.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kırmızı derken şeker kırmızı mı yoksa opak colarado kırmızı mı , kırmızı renk sedana hiç yakışmıyor bence araç hb olsa mükemmel oluyor ama sedana hiç gitmiyor,  ayrıca focusta 115 ps benzinli bir motor yok ,115 ps eski kasalarda vardı.. Seçenek olarak mondeo selective jantı da sunulmuyor onun yerine 5 kollu 18 inç lansman jant daha güzel yakışıyor focusa zaten selective jantı da yok bu jantı tercih edebilirsiniz onun yerine bende diğer arkadaşlar gibi 1.0 ecoboost motor diyorum kesinlikle hem ekonomik hem performanslı kasa olarakta Cem Abi'nin dediği gibi Hb ve sport paket daha güzel bir seçim olur bence ,birde şeker kırmızı HB ve 18 inç 5 kollu jant olursa siz bi bakın o focusa on numara beş yıldız olur :)

YrssVxi.jpg?1

6Kv9ZZR.jpg?1

Ek6HzLr.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şekerlisi de 2100 TL farkla alınıyor

Focus'un belirgin özelliği stop lambaları... Araçla aynı renk olunca estetiği kalmıyor... Ama kırmızı da çok hoş..tuzlu(şeker)  olsa da

Coşkun Avcu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım Colorado kırmızı gelmiyor artık, şekerlisi de 2100 TL farkla alınıyor ki çok anlamsız bir meblağ!

valla 2-3 ay önceye kadar geliyordu şimdi gelmiyorsa bilmiyorum hatta Kayseri Ford Metinler'de 2ay falan önce sport colarado hb bir focus vardı çok güzel duruyordu 

Hb'e siyah, sedana beyaz focusta :yeah:

bence de HB ye şeker kırmızı sedana da aytozu gri veya kül kahverengi  birde 18 inç 5 kollu jant olursa on numara olur :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende 1.0 EB Titanium beyaz HB yada Sedan tavsiye ederim. Jant olarak da 5 kollu 18" lansman jantlarını.

Açıkcası ben genç olsam ve kendime alıyor olsam şu anda HB Style 1.0 EB + Spor paketi alırdım. Şker kırmızı renge vereceğim 2100 TL parayı spor pakete yatırır aracı da beyaz alırdım. Çok da hoş olurdu: 

Motor seçeneği olarak da eğer LPG takma konusunda ısrarcı bir kararlılık veya zorunluluk yoksa her şartta 1.0 EB'u tercih eder ve size de öneririm.

Sürüşü daha akıcı ve tüketimi göreceli düşüktür.

Abi 1.0 motorda style gelmiyor artık diye biliyorum ama. Yoksa en mantıklısı o bencede.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende 1.0 EB Titanium beyaz HB yada Sedan tavsiye ederim. Jant olarak da 5 kollu 18" lansman jantlarını.

Abi 1.0 motorda style gelmiyor artık diye biliyorum ama. Yoksa en mantıklısı o bencede.

Tamam o zaman Trend X olsun, Otosan'ın donanım konusundaki oyunlarına yetişmem mümkün değil. Satıcılarını ve müşterilerini şizofren etmeye niyetli bir kuruluş! 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kırmızı derken şeker kırmızı mı yoksa opak colarado kırmızı mı , kırmızı renk sedana hiç yakışmıyor bence araç hb olsa mükemmel oluyor ama sedana hiç gitmiyor,  ayrıca focusta 115 ps benzinli bir motor yok ,115 ps eski kasalarda vardı.. Seçenek olarak mondeo selective jantı da sunulmuyor onun yerine 5 kollu 18 inç lansman jant daha güzel yakışıyor focusa zaten selective jantı da yok bu jantı tercih edebilirsiniz onun yerine bende diğer arkadaşlar gibi 1.0 ecoboost motor diyorum kesinlikle hem ekonomik hem performanslı kasa olarakta Cem Abi'nin dediği gibi Hb ve sport paket daha güzel bir seçim olur bence ,birde şeker kırmızı HB ve 18 inç 5 kollu jant olursa siz bi bakın o focusa on numara beş yıldız olur :)

YrssVxi.jpg?1

6Kv9ZZR.jpg?1

Ek6HzLr.jpg

bu resimdeki kırmızı değil benm dediğim renk. ama jantlar çok hoş duruyo teşekkür ederim tavsiyeleriniz için  :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu resimdeki kırmızı değil benm dediğim renk. ama jantlar çok hoş duruyo teşekkür ederim tavsiyeleriniz için  :yeah:

O zaman colarado kırmızısıdir sizin dediginiz .Bence Sedan focusa ne seker kirmizisi nede colarado kırmızısi gidiyor ama hb focusa 2renkte çok yakışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.