Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Euro 6 Dizel Mpv

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Euro 6 isteme nedeniniz nedir ?

Abimin açıklaması, karbon salınımı düşük. Vergi şu bu olaylarında daha az zarar görecek.

Benim açıklamam, yeni çıkan motor ve bir okadar yeni sorun.

Sağlıklı tartışamıyoruz abimle bu konuyu. Arabayı istemesindeki bahanelerden biri sanırım.

Çok sıkıntılı bir durum. Gazla yaptığım şeylerin çoğunluğundan pişman olmuşluğum var malesef. Genelde gaza gelip aspava söylediğimden en fazla bir dahaki ay daha az dışarıdan yiyorum ben de kullanım tarzı ortayadayken yanlış bir arabaya fazla para sayıp, bu gaz ve hevesin kısa sürede çıkan sorunlarla sinir strese dönüşme ihtimali malesef ki yüksek.

Ba(g)zı hatalar yapılmalıdır ki doğru yaklaşım olgunlaşsın. Yeni araba hevesi, herşeyden olsun hevesi. Fazla değil 3-4 ay sonra hıı denilecek hataları sanırım yapmayan yoktur.

70 liralık arabam olması için heryerde kapalı garaj kullanabiliyor olmam veya amaan altı üstü 70 lira diyebiliyor olmam gerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ba(g)zı hatalar yapılmalıdır ki doğru yaklaşım olgunlaşsın. Yeni araba hevesi, herşeyden olsun hevesi. Fazla değil 3-4 ay sonra hıı denilecek hataları sanırım yapmayan yoktur.

70 liralık arabam olması için heryerde kapalı garaj kullanabiliyor olmam veya amaan altı üstü 70 lira diyebiliyor olmam gerek.

Amaan altı üstü kötü şeker kırmızı  EB diyebiliyosun yani şimdi abi  :kıhkıh:

Valla ben Bimmer peşinde koştuğumdan ve önümüzdeki 5 yıl içinde parayı bulunca 150 kaat bayılma ihtimalim olduğundan bu ikisi de olmadan sahip olmanın sonuçlarına katlanabilmeyi umuyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.