Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

'x'small Istanbul Bulusmasi

Vural C.

Önerilen Mesajlar

Vural erdi muradına ohhh hepimiz rahatladık.

Sabri konuştuğumuz gibi ;)

bnde bundan korkuyodum ogggggghhhh :'(

Valla kokledim ya 0-100 benim fabrika 10.9 zaten sen 10.5 olctum diyorsun demekki var bisi

Sabri fark sence 0.4 saniyemiydi

Yok yok sen basmadin biliyorum ben "'(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ecufast zaten bu isin en iyisi sadece degisik adamlar. Yada ben cocuklugumdan beri onlarla ic ice oldugun icin boyleler bana karsi. Dyno ya bile sokmadi araci. Bazen arayip abi sunu biraz acalim diyorum. Yok diyo yapamam gerek yok falan diyor :) Sabride gordu ama duman 0 hic ama hic duman yok.

Trafik biraz yogundu. Ibreye cok fazla bakmadim. Ne dersem yalan olur. 4. Vitesin sonlarina kadar denedik sanirim.

ecufast te özgün diye biri var o mu yaptı yazılımı ? 

Ben farklı bi yere yaptırdım bazen telefondan görüşüyoruz nasıl memnun musun ister acıyım ister kısayım kardeşim diyor ben 4-5 kere dynoya çıktım hatta :) 

ayıptır sorması özel değilse kaça yaptılar ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ecufast te özgün diye biri var o mu yaptı yazılımı ?

Ben farklı bi yere yaptırdım bazen telefondan görüşüyoruz nasıl memnun musun ister acıyım ister kısayım kardeşim diyor ben 4-5 kere dynoya çıktım hatta :)

ayıptır sorması özel değilse kaça yaptılar ?

Focuslarin kaderi kotu bu konuda 2.5 2 kasalar boyle degil ama 3 te beyine direk kablo takip giremiyorlar. Arac lifte cikiyor sol on lastik sokuluyor sol camurlugun davlumbazi cikiyor icinde bir kutu var ve bu kutu sokuluyor icinde beyin var :)) beyini soktukten sonra da is bitmiyor yine beynin icine kabloyla giremiyor yani mesakatli bir iscilik var bundan dolayida fiyatta 600 den asaga yaptirma sansimiz olmuyor. Buda ozel bir fiyat dr.Ecu(ecufast) icin. 300 tl yaptiklari araclarda var. Fiyat tamamen iscilikle alakali. Alper ve Ozgun ikisi goturuyor bu isi. Birde Eser var 10 senedir onuda taniyorum :). Benim olayim biraz su benimle dalga gecerler genelde. Hatta yazilimi kavga gurultu yaptirdim. Gerek yoka kadar gitti sohbetimiz. Yapildiktan sonrada bin git dedi. Bidahada gelme dedi. Ayarlarim ciddi kisik. Duman yok. Yazilim aractan araca fiyat ve performans olarak degisir. Mesela Golf polo ibiza leon bunlarin dizellerindede benzinli turbolarindada cok daha verimli sonuclar alinabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.