Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

'x'small Istanbul Bulusmasi

Vural C.

Önerilen Mesajlar

Resim eklendi

Arkadaslar baya bir suredir bir talebim vardi Forumdaki herkes okumustur sanirim :)

Sabri arkadasim kendisi beni kirmadi ve bu konuda canavarini getirdi. Hem onun aracini kesfetttik gercekten cok gos gorunuyordu. Tit.X donanimi ise ciddi anlamda gozumu doyurdu. Yine keske 27 gun daha bekleseydim dedim. Biraz sohbet ettik gercekten degerli bir insan zaten bu forumun her uyesi eminim Sabriden farkli degildir. En kisa surede hepinizi tanimak isterim.

--Sabrinin araci 115 5k tdci 2012 Titanium X aracin uzerinde 16 tit jantlari var. Motorda birsey yok ama egzoz ucuna bittim gercekten cok guzel gorunuyordu.

--Benim aracim ise 95hp 4k tdci 2012

Trend :( aracimda 225 45 17 jant lastik var ve motorumda sadece yazilim var.

Giderken video cekemedik. 2mizde aracta tektik. 2 kere 3. Viteste 2000 devirde 1 kerede 2500 devirde 2. Viteste denedik (yanlis hatirliyor olabilirim)

-- Her iki vitestede ilk gaza oturmalarda Sabri burun cikartiyor fakat ilerleyen devir ve viteslerde benim aracim bariz sekilde Sabri'den uzaklasiyordu. Sanirim bu fark 2-3 boylari gordu.

--1 kerede esprisine kalkis yaptik trafige kapali alanda tabi :) yine ben 1 boy aldim sanirim.

--Sonuc olarak yazilimin ciddi anlamda performans olarak faydasi var sanirim.

Sabri ye geldigi icin birkez daha sizlerin huzurunda tesekkur ediyorum.

(Sabri anlatimimda hatali veya abartili bir yer varsa simdiden ozur dilerim. Belki adrenalinin etkisiyle oyle gormus olabilirim uyar duzeltiyim)

Tekrardan cok tesekkurler...

Iyi pazarlar...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaça kadar denediniz, keşke vantuzlu bir zımbırtı ile video çekseydiniz.

Tabi sonucu gördüğünüz ve memnun kaldığınız için adınıza sevindim. İleride yazılım düşünenler ecufast'i de gözden geçirebilecekler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ecufast zaten bu isin en iyisi sadece degisik adamlar. Yada ben cocuklugumdan beri onlarla ic ice oldugun icin boyleler bana karsi. Dyno ya bile sokmadi araci. Bazen arayip abi sunu biraz acalim diyorum. Yok diyo yapamam gerek yok falan diyor :) Sabride gordu ama duman 0 hic ama hic duman yok.

Kaça kadar denediniz, keşke vantuzlu bir zımbırtı ile video çekseydiniz.

Tabi sonucu gördüğünüz ve memnun kaldığınız için adınıza sevindim. İleride yazılım düşünenler ecufast'i de gözden geçirebilecekler.

Trafik biraz yogundu. Ibreye cok fazla bakmadim. Ne dersem yalan olur. 4. Vitesin sonlarina kadar denedik sanirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi sonucu gördüğünüz ve memnun kaldığınız için adınıza sevindim.

Memnuniyet tek taraflı   :kıhkıh:

Sabri Cupra konusunu daha ciddiye almaya başlamıştır...

Bir süre çok sohbetkar olmayabilir.

Belki de yarın sabahtan doktora gitmek üzere Maslak yollarına düşmeye hazırlanıyor olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Memnuniyet tek taraflı :kıhkıh:

Sabri Cupra konusunu daha ciddiye almaya başlamıştır...

Bir süre çok sohbetkar olmayabilir.

Belki de yarın sabahtan doktora gitmek üzere Maslak yollarına düşmeye hazırlanıyor olabilir.

Yok Cem Bey sanmiyorum. 2mizde fazla ciddiye almadik. Duz yolda giderken gaza bastik benimkisi gecti. Gunun ozeti bu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Cem Boneval, Sabri stok arabadan bir şey beklenmemesi gerektiğini biliyordur diye umuyorum. Ama tabi Cupra muhabbetlerinde stage 1-2'ye yükseltmek gibi planlarından da bahsetmedi.

Ben sürekli BMW darladığımdan alışkınım uzayıp gitmelerine de az veya çok sinir etmiş olabilir Sabri'yi tabiki.

Sabriiii yorum yap, dinliyoruz seni, Cupra peşinde devam mı, ecufast'te agresif bir yazılım +DPF iptali mi?  :kıhkıh:   :D:P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D ben sahsen pek uzulmedim yani bir beklentim yoktu :D

Hatta Vural bence sen basmiyorsun tam dedi ama 3. Vites 2.000 devir duz yol sadece ayagi paspasa yapistirmak mesele :)

Cupra konusunda konustuk biraz Carsamba gunu gidiyorum eger canli begenirsem arabayi ve icinde rahat edersem ciddi girisicem bu işe :)

Bem bir iddiayla gelmedigim icin sadece guzel bir sohbetle ayrildim. Demekki 95 hp sahipleri normal abartisiz bir chiple dumansiz sorunsuz performans yakalayabiliyormus.

Cupra işi olmazda eger bazi nedenlerden bende bir chip yapip Vuralin karsisina cikarim :D soyle 135e 320 tork gibi :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatta Vural bence sen basmiyorsun tam dedi ama 3. Vites 2.000 devir duz yol sadece ayagi paspasa yapistirmak mesele :)

Cupra konusunda konustuk biraz Carsamba gunu gidiyorum eger canli begenirsem arabayi ve icinde rahat edersem ciddi girisicem bu işe :)

Bem bir iddiayla gelmedigim icin sadece guzel bir sohbetle ayrildim. Demekki 95 hp sahipleri normal abartisiz bir chiple dumansiz sorunsuz performans yakalayabiliyormus.

Cupra işi olmazda eger bazi nedenlerden bende bir chip yapip Vuralin karsisina cikarim :D soyle 135e 320 tork gibi :)

Dear Sabri;

Benim bikac isim cikti japonyaya gidiyorum malesef seninle gorusemeyecegim :P

Anlayacagin sen bu mesaji okudugunda ben cok uzaklarda olacagim. :)

Saka bi yana yazilip yaparsan eger ne kadarda tatli tatli uzadigini bir video ceker foruma koyarim buyuk zevkle. Rolling bahane sohbet sahane biliyosun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dear Sabri;

Benim bikac isim cikti japonyaya gidiyorum malesef seninle gorusemeyecegim :P

Anlayacagin sen bu mesaji okudugunda ben cok uzaklarda olacagim. :)

Saka bi yana yazilip yaparsan eger ne kadarda tatli tatli uzadigini bir video ceker foruma koyarim buyuk zevkle. Rolling bahane sohbet sahane biliyosun :)

Ben kesinlikle orjinalci olmusumdur hep Cupra alirsamda insallah sadece aksesuara harcarim para motora dokunmam
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla iyi olmuş her tapatalka girdiğimde Vural abinin yok mu kimse yok mu kimse yazılarını okuyunca üzülüyordum :) dikkatimi çekende keşke 27 gün bekleseydiniz de tit x alsaydınız bunun için değerdi

Degerdi evet bugun bunu birkere daha anladim.

Yaaa az once firindan sicak ekmek bide kola aldim apartmana girdim yine aklima acaba Sabri ben saga sola bidaha salca olmiyim diye gaza basmadimi sorusu geldi. Bilmiyorum yaaa Sabri dogruyu soyle nolursun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Degerdi evet bugun bunu birkere daha anladim.

Yaaa az once firindan sicak ekmek bide kola aldim apartmana girdim yine aklima acaba Sabri ben saga sola bidaha salca olmiyim diye gaza basmadimi sorusu geldi. Bilmiyorum yaaa Sabri dogruyu soyle nolursun...

Valla kokledim ya 0-100 benim fabrika 10.9 zaten sen 10.5 olctum diyorsun demekki var bisi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.