Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tft Gösterge Ve Multimedia Player Tavsiyeleriniz

Önerilen Mesajlar

benim almayı düşündüğüm ürün pert arabadan çıkmış olan bi gösterge link aşagıda

http://www.ebay.com/itm/251595437209?ssPageName=STRK:MEBIDX:IT&_trksid=p3984.m1426.l2648

bu ürünü aldım mı kendi arabama monte edebilirim değil mi km serviste kendi aracımın km çektirmekte sıkıntı yaşamam sanırım

almayı düşündüğüm ürünü tr göndermiyorlar fakat orda akrabamın adresine gönderip alıcam

bilgilerinize güveniyorum ürünü buna göre alıcam

servisle kişisel ilişkinize kalmış yapabiliyorlar da yapmıyorlar da eliniz bu işe yatkınsa sök tak işini kendiniz yapabilirsiniz sadece kilometre işini onlar yapar ama dediğim gibi sadece ikili ilişki ile alakalı bir durum.  forumumuzda ER OL otomotivde de aynı ürün mevcut bilginiz olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim almayı düşündüğüm ürün pert arabadan çıkmış olan bi gösterge link aşagıda

http://www.ebay.com/itm/251595437209?ssPageName=STRK:MEBIDX:IT&_trksid=p3984.m1426.l2648

bu ürünü aldım mı kendi arabama monte edebilirim değil mi km serviste kendi aracımın km çektirmekte sıkıntı yaşamam sanırım

almayı düşündüğüm ürünü tr göndermiyorlar fakat orda akrabamın adresine gönderip alıcam

bilgilerinize güveniyorum ürünü buna göre alıcam

Yukarda da dediğim gibi motora göre kadran değişiyor ama profil bilginiz eksik ve bu konu hakkında uyar diyemiyorum lütfen süs olmayan profil bilgilerinizi EKSİKSİZ giriniz ki yardım edebilelim aksi halde cevap bile yazamıyoruz.

ingiliz ürünü yani km sayacı mil, kadran sorun değil ama km takıntınız varsa keyfiniz bozulur.

Ayrıca mevcut yol aldığı mil sayısı belirtilmemiş.

Aracınızı satarken vs bunu söküp eski kadranı takıp km yükseltebilirsiniz çözüm olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Etik olarak mı makine izin vermiyor mu?

yazılım.

gerçi şimdi düşündümde, bu benim birebir denediğim bir şey değil, birisi söyledi yada okudum ancak güvenilir bir kaynak demek ki denememişim :D

sonuçta ben aldığım ürünü oraya götürcem benim aracın ekranını sökme takma işlemini onlar yapacak o şekilde sıkıntı çıkarcaklarını sanmıyorum ama gene onların insiyatifine kalmış bi olay    he ekranı ben kendim söküp onlara km geri çeker misin desem tabiki dediniz gibi etik olmaz

insiyatiflik birşey değil, yazılımı yapan FORD o şekilde suistimale açık bir şeye izin vermiyor doğal olarak. orjinal yazılımda zaten km düşürme gerekecek bir seneryo aklıma gelmiyor.

Gerçi ruslar arttırarak şirketten yakıt çalıyorlarmış, herşeyin bir sahtekarlığı var. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.