Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Döner bıçaklarıyla dalalım abiiiiii :D

Piskopatmısın la sen :)

döner bıçağı demişken aklıma geldi :) : diyarbakırlı biri, diyarbakırsporun maçına girerken elinde bir poşette 2 elma varmış. Polis üstünü aramış o ne koltuğunun altında döner bıçağı gizli. Polis sormuş. 

- Lan bu ne ? 

Diyarbakırlı cevap vermiş 

- Elma da yemiyah :D :D :D (Baba onla elma soyacakmış) 

Şeytan diyor ki siparişi iptal et çeki kullan 10 TL pahalı bir şey sipariş et. Kaç günde gelirse gelsin :) 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

döner bıçağı demişken aklıma geldi :) : diyarbakırlı biri, diyarbakırsporun maçına girerken elinde bir poşette 2 elma varmış. Polis üstünü aramış o ne koltuğunun altında döner bıçağı gizli. Polis sormuş. 

- Lan bu ne ? 

Diyarbakırlı cevap vermiş 

- Elma da yemiyah :D :D :D (Baba onla elma soyacakmış) 

Şeytan diyor ki siparişi iptal et çeki kullan 10 TL pahalı bir şey sipariş et. Kaç günde gelirse gelsin :)

Arada uymak lazım abi şeytana :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yıllar önce hediye aldığım ürün vardı açıklaması ve ürün tutmuyordu günlerce yazıştık ama zaman tükeniyordu gittim bunların merkezine hemen orada hallettim işimi döndüm eve. Ondan sonra ki alışverişlerim ya gün içi teslimat oldu, ya da umursamadığım şeyler geç gelse de sorun olmayan. Hepsiburadanın kötü yönleri var ama hala ciddi rakibi yok. Neyseki amazon var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hakkaten bende bir mazoşistlik var. 

Gene gittim bunlardan büyük oğlana Salcano astro 50 26 jant V-fren bisiklet aldım. 

625 TL . (saatten gelen 10 TL çeki düşünce 615 TL :) )  9 taksit. 

Şimdi bu bisiklet geçen senenin, bisikletçilerde yok ama salcanonun elinde kalmış (küçük boyu kalmış tabii bize de o lazım her boyu olmayınca bayiiler istemiyor) .

Lastiği  iyi, kilitli maşası var, vites kolları biraz daha üst model diye aynı paraya bayiilerde görerek alacağımız bu senenin biskletlerine göre tercih ettik.

Gönderecekler mi , bayiisi ücretsiz kurulumu yapacak mı , bisiklet sorun çıkacak mı şaibeli ama gittik gene aldık valla.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Dostlar neden hizlial.com u tercih etmiyorsunuz halen sizlere yardımcı olabileceğimi iletmiştim her konuda,

Halen aynı yerden ürün alıyorsunuz ve iade vs gibi şeyler ile uğraşıyorsunuz.

Cayma hakkınız 20 gündür bilginiz olsun. Bu her yerde aynıdır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostlar neden hizlial.com u tercih etmiyorsunuz halen sizlere yardımcı olabileceğimi iletmiştim her konuda,

Halen aynı yerden ürün alıyorsunuz ve iade vs gibi şeyler ile uğraşıyorsunuz.

Cayma hakkınız 20 gündür bilginiz olsun. Bu her yerde aynıdır.

Saygılarımla.

Bu ülkede Uzanların sahibi olduğu Baskuda , koca Mavibilgisayar bir gecede paraları toplayıp kaçtığı için güven sorunu çok büyük. 

Arkasında Koç Sabancı Doğan Şahenk Boyner vs olmayan sitelere çok da güvenemiyorum ben. Kapıda kredi kartına aynı imdirim ve taksidi yaparsa hızlıal düşünürüm. 

Bu arada yukarıda yazdığım bisiklet geldi orada 4 renk seçeneği vardı biz yeşil siyah seçmiştik,  beyaz kırmızı yollamışlar. Forumlara baktık kimseye istediği renk gelmemiş. O kadar aptalca .Şikayet ettik geri yollayın dediler. Lan çok mu zor doğru rengi yollayabilmek ben bisikleti kurdurmuşum ..Madem kafaya göre yollayacaksınız niye oraya renk tercihi koydunuz. Allahtan beyaz kırmızı çok güzelmiş bizim istediğimizden de güzelmiş. Öyle kullanıyoruz ..Ama ben artık hepsiburada yı sık kullanılanlardan sildim hiç bakmıyorum artık.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cenk bey,

Bu tür şeyler illaki olur depocuların dan kaynaklanan sıkıntıdır.Hizlial.com da bu tür bir şey olsa dahi size mağduriyet hediyesi verilmektedir. Kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Bunlarıda geçtim ben focus ailesine özellikle belirtiyorum aldı isen bir ürün her zaman arkasındayım ve güvenilir bir site asla dolandırıcılık vs gibi şeylerle alakası yoktur.

Hizlial da eğer sıkıntı var ise lütfen bana iletin Arıza İADE bölümündeyim her zaman aileme yardımcı olurum.

Saygılarımla.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.