Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bu Dtc Kodları Ne Anlama Geliyor ?

Hasan Şahin

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Bugün stoplardaki sinyal ampullerini aliexpress ten aldığım ledler ile değiştirdim. Dtc kodu var mı diye bakayım dedim.ilk mesajda  yazan c184_00 kodu gördüm. Bu sinyallerle mi alakalı?  Değilse adama onay vereyim ?

Yukarıda okuduğum kadarıyla sonradan takılan multimedya ile ilgili sanırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Bugün stoplardaki sinyal ampullerini aliexpress ten aldığım ledler ile değiştirdim. Dtc kodu var mı diye bakayım dedim.ilk mesajda  yazan c184_00 kodu gördüm. Bu sinyallerle mi alakalı?  Değilse adama onay vereyim ?

Yukarıda okuduğum kadarıyla sonradan takılan multimedya ile ilgili sanırım. 

göstergede sadece göstergenin dtcleri görünür, ampul göstergeye dtc atarmı bilmiyorum. ayna altındakiler atmıyor mesela. normal hızda yanıp sönüyorsa sorun olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

göstergede sadece göstergenin dtcleri görünür, ampul göstergeye dtc atarmı bilmiyorum. ayna altındakiler atmıyor mesela. normal hızda yanıp sönüyorsa sorun olmaz.

normal yanıyor ..iyi o zaman adama onay vereyim, Hatta 2 tane de önler için mi sipariş versem. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
14 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Allah Allah dün akşam normaldi. Bu sabah arızalı şekilde hızılı yanıp sönüyor, 4lüde ise normal yanıyor. Böyle mi olur ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 saat önce, H. Cenk yazdı:

Allah Allah dün akşam normaldi. Bu sabah arızalı şekilde hızılı yanıp sönüyor, 4lüde ise normal yanıyor. Böyle mi olur ? 

4lü kısmından emin değilim ama sanırım öyleydi. çok ısınıyorsa üzerindeki komponentlerin lehimleri eriyip düşmüş olabilir başıma gelmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

4lü kısmından emin değilim ama sanırım öyleydi. çok ısınıyorsa üzerindeki komponentlerin lehimleri eriyip düşmüş olabilir başıma gelmişti.

Her farı açmada normalse araba çalışınca gidiyorsa araba kendini korumaya alıyor olmasın? Yahya ve Hakan da yaşadı bu sorunu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

sinyalde?

Sinyale ben de taktım led. Normal yanıp sönüyor. Ama dtc atmıyor. Fakat arıza ikazı veriyor. Bizim arabalar led sinyale kıl. 

--0 dakika sonra eklendi--

Aynalardakiler sorun yapmıyor bu arada

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.