Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Alamiyorum...

Faruk Çevik

Önerilen Mesajlar

Peugeot 2008 1.2 benzinli 42 binden başliyor

arkadasimda 2006 peugeot 206 bende 2006 model focus.bazen arabasini kullanirdimarada sanki 10 yas varmis gibiydi.gecen gun bacanagin 2000 model polosunu kullandim o bile daha iyiydi peugottan :-)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadasimda 2006 peugeot 206 bende 2006 model focus.bazen arabasini kullanirdimarada sanki 10 yas varmis gibiydi.gecen gun bacanagin 2000 model polosunu kullandim o bile daha iyiydi peugottan :-)

Ön yargılı olmayalım Hocam. Araç güzel tipide hoşunuza giderse orta donanım dizeli test edin derim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön yargılı olmayalım Hocam. Araç güzel tipide hoşunuza giderse orta donanım dizeli test edin derim..

evet haklisiniz aslinda bi bakmak lazim.renoya karsi on yargi beni renodan soguttu :-) peugeota karsionyargili olmamak lazim :-)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet haklisiniz aslinda bi bakmak lazim.renoya karsi on yargi beni renodan soguttu :-) peugeota karsionyargili olmamak lazim :-)

Hiç bir markaya önyargılı olmamak lazım. Bu 1.0 motorsiklet motoru demek gibi bişey :) Renaultda bir Lagunaya binersiniz (gerçi şimdi yokta :D ) aşık olursunuz. Yada atıyorum gidersniz lodgy'e binersiniz bütünleşirsiniz arabayla.. Önemli olan gönle göre olanı bulmak.. ama bir sorun var siz gönülde olanı geçtiniz ama artık mantığınızla bakıcaksınız. Keşke focus olsaydı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç bir markaya önyargılı olmamak lazım. Bu 1.0 motorsiklet motoru demek gibi bişey :) Renaultda bir Lagunaya binersiniz (gerçi şimdi yokta :D ) aşık olursunuz. Yada atıyorum gidersniz lodgy'e binersiniz bütünleşirsiniz arabayla.. Önemli olan gönle göre olanı bulmak.. ama bir sorun var siz gönülde olanı geçtiniz ama artık mantığınızla bakıcaksınız. Keşke focus olsaydı...

digerleri arabadir focus asktir,digerleri aractir focus amac :-) neyse artik birdahaki arabam focus olur.oyle her focus olmaz tit smart olacak :-) babamin dedigi gibi daha yasimiz genc ilerde aliriz elbet
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

digerleri arabadir focus asktir,digerleri aractir focus amac :-)

Bunlar da öylesine boş laftır...

Her arabanın fanatikleri vardır, hiç birini putlaştırmaya gerek yok. 

Hele ki Focus 3 bütün Focus'lar arasında rekabete en az dayanacak ve göreceli en az heyecan verecek olanıdır. 

Gönlünüze ve kesenize ne uyuyorsa onu alın.

Renault'yu sevmeyen ve kötüleyen çok da olsa otomobil satışlarında Türkiye pazarında açık ara öndedir ve Ford'a göre %70 fazla satmaktadır.

Clio da benimsenmiş ve yollarda kısa sürede çok sayıda görünmeye başlamıştır. Fiesta'ya yakın bir satış başarısı da olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Doğaldır ki satış rakamlarını etkileyen çok faktör vardır ve çok satan iyidir demek de yetersiz bir açıklama olur. 

Ayrıca Focus'u Clio ile kıyaslamak yanlış olur. 

Ancak kullanım izlenimleri olarak ben Clio'nun sürüşünü başarılı, 0.9 motoru da verimli ve yeterli buldum.

Sizi üzeceğini hiç düşünmüyorum.

Çocukluk hastalıkları olabilir, garantiden giderilebilir, şans faktörü de her zaman yadsınamayacak bir yer tutar.

Ben de şimdiden hayırlı olsun diyenlerdenim. 

Clio'nuz ile sizi forumda görmeye devam etmek isteriz, izlenimlerinizi de bekleriz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar da öylesine boş laftır...

Her arabanın fanatikleri vardır, hiç birini putlaştırmaya gerek yok. 

Hele ki Focus 3 bütün Focus'lar arasında rekabete en az dayanacak ve göreceli en az heyecan verecek olanıdır. 

Gönlünüze ve kesenize ne uyuyorsa onu alın.

Renault'yu sevmeyen ve kötüleyen çok da olsa otomobil satışlarında Türkiye pazarında açık ara öndedir ve Ford'a göre %70 fazla satmaktadır.

Clio da benimsenmiş ve yollarda kısa sürede çok sayıda görünmeye başlamıştır. Fiesta'ya yakın bir satış başarısı da olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Doğaldır ki satış rakamlarını etkileyen çok faktör vardır ve çok satan iyidir demek de yetersiz bir açıklama olur. 

Ayrıca Focus'u Clio ile kıyaslamak yanlış olur. 

Ancak kullanım izlenimleri olarak ben Clio'nun sürüşünü başarılı, 0.9 motoru da verimli ve yeterli buldum.

Sizi üzeceğini hiç düşünmüyorum.

Çocukluk hastalıkları olabilir, garantiden giderilebilir, şans faktörü de her zaman yadsınamayacak bir yer tutar.

Ben de şimdiden hayırlı olsun diyenlerdenim. 

Clio'nuz ile sizi forumda görmeye devam etmek isteriz, izlenimlerinizi de bekleriz.

her zamanki gibi bu isten anladiginizi gosteren faydali ve dolu bir yorum yazmissiniz.tesekkurler...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.