Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaputa sticker

Önerilen Mesajlar

Hac işareti var o logo da :) alfa ülkemizde az satılmasının sebeplerinden biridir :)

Bence alakası yok abi az satılmasında %5 belki etkilidir bu dediğin. 

Ama herşeyiyle farklı bir araba ben beğeniyorum.. Bi gün kendim araba alacak olsam almazdım ama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence alakası yok abi az satılmasında %5 belki etkilidir bu dediğin. 

Ama herşeyiyle farklı bir araba ben beğeniyorum.. Bi gün kendim araba alacak olsam almazdım ama.

Sence olmayabilir. Benim etrafımda böyle insan oldukça fazla var :) Birde satışına ford'a vw'e opel'e göre bakma premium sonuçta bu araba!

Ayrıca servis'i bile bulunmayan illeri dikkate almamakta fayda var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaş çevreni bir an önce değiştirmende yarar var, ve benden duymuş gibi söyle yollarda gezen arabaların neredeyse tamamı gavur işi...

Yok yok memnunum her arkadaşımdan rahatsız olunan şey the others, yani alanda sorun olmaz yanlarındaki sorun yapabilir ayrıca gavur olması ayrı logosunda hac işareti ayrı :) Biz Türkiye'de yaşıyoruz.

Güzeldi :)

Güzel canım evet :D anlamak istemiyorsun :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alfa hakkında belirtilen rivayet ve etkiyi ben de duydum, direkt denk gelmedim "Bunda haç var buna binilmez" diyeni de kendini "Osmanlı Torunu" olarak gören kimsenin haçla işi olmaması gerektiğini söyleyen ve savunanlar var.

Ben böyle şeylere %100 dikkat etmenin imkansız olduğunu düşündüğümden bir yorum getirmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ank. servisi olmadığı için Eskişehir de bakım yaptırmak gerektiğini, bunun zor olacağı için Ank. da herhangi bir fiat servisini kullanmak hakkı olduğunu söyleyen -savunan bir sohbete tanınık olmuştum...Sonucu ne oldu bilmiyorum........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ank. servisi olmadığı için Eskişehir de bakım yaptırmak gerektiğini, bunun zor olacağı için Ank. da herhangi bir fiat servisini kullanmak hakkı olduğunu söyleyen -savunan bir sohbete tanınık olmuştum...Sonucu ne oldu bilmiyorum........
Olmayan yerde Fiat bakıyor doğrudur Bekir abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olmayan yerde Fiat bakıyor doğrudur Bekir abi Açıkcası servis sıkıntısı yaşamayı ben göze almazdım Serdarım... Ank. da dört yetkili Ford servisi var, onlar arasında bile tercih kullanma lüksü yaşıyoruz ...peeeeeee
Tabiki orası öyle servis ağı çok önemli Fiat. Baksa bile boş yani :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.