Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lg Optimus G Pro

Önerilen Mesajlar

@Sabri Özer, çok kapsamlı, güzel bir inceleme olmuş.. izlemeni tavsiye ederim..

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/LG-G2-Yeni-nesil-super-telefon-tum-detaylariyla-video-incelememizde.htm

Xperia Z ile başlayan (sanırım) bu sanal tuş olay haricinde çok beğendim telefonu.. Sanal tuş olayı ekran boyutundan çalmaktan başka birşey değil.. Hiç sevemedim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Snapdragon 800 lu ve buyuk pilli telefonlar geliyor artik yeni bir donem. Lg G2 bu telefonlardan daha ilk cikani ve ben begendim ama note 3 htc one max falan bunlarida gormek istiyorum. Lg guncelleme konusunda sıkınti yaratmazsa alinabilir cunku bir cok yeniligi var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Snapdragon 800 lu ve buyuk pilli telefonlar geliyor artik yeni bir donem. Lg G2 bu telefonlardan daha ilk cikani ve ben begendim ama note 3 htc one max falan bunlarida gormek istiyorum. Lg guncelleme konusunda sıkınti yaratmazsa alinabilir cunku bir cok yeniligi var

Video'da anlatıldığına göre LG'nin yaptığı açıklamaya göre bundan sonra yazılım güncelleme konusunda daha özenli olunacağı ve daha sık güncelleme verileceği söylenmiş. Zaten kısa bir süre sonra 4.3.x güncellemesini alacakmış..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.