Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lg Optimus G Pro

Önerilen Mesajlar

Bellek diyor arkadas.. Hafiza yani.. ama bence de Ram'i kastetmis. Ön bellek dese daha dogru olacakti zannimca...

Valla abi videonun hepsini izlemedim ama çeviri hatası olabilir :D

Ramazan V. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrudur uzak doğu LTE versiyonu kesin olmamakla birlikte 3gb ram ile bekleniyormuş. :) 2gb yetiyor aslına bakarsanız. 

Bu arada bu fiyatlarda cihaz alınacaksa kesinlikle s800 işlemcili almak için beklemek gerek. 

Sabri dedi ki; bu Pro, 2 gün önce satışa çıktı. Bu g2 ne zaman ülkemizde satışa çıkacak G3 çıkmadan 1 ay önce mi ? 

DH da eylül sonu dediler. :)  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hakketten he G Pro cikali 1 hafta olmadi. Su mantikda var G2 phablet olmicak yani Note 2den sonra nasil S4u cikardilarsa o mantik farkli telefonlar Gproyla G2

LG bunu sık yapıyor daha öncede yaptılar. G2 S4 karşılığı gibi oluyor ama çok daha üstün bir telefon. DH'da canlı video verdiler usstream üzerinden sanırım yarın siteye koyarlar. Telefon ellerinde.  Tanıtım yapıldı. Saat farkı var yarın görülür. Zaten  Youtube Hands-on LG G2 diye video kaynıyor. Tanıtımda çektiklerini veriyor herkes. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekran boylarına mı bakacaksın ne zaman eskiyeceğine mi yoksa içindeki parçalarına mı ? Android sever olmak zor. Bir gün alacak olursam 2 gün 48 saat hepsine bakıp seçerim sanırım. Tablet telefon işini de abarttılar aşırı gereksiz buluyorum bir kaç insan dışında kullananlar için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

LG bunu sık yapıyor daha öncede yaptılar. G2 S4 karşılığı gibi oluyor ama çok daha üstün bir telefon. DH'da canlı video verdiler usstream üzerinden sanırım yarın siteye koyarlar. Telefon ellerinde.  Tanıtım yapıldı. Saat farkı var yarın görülür. Zaten  Youtube Hands-on LG G2 diye video kaynıyor. Tanıtımda çektiklerini veriyor herkes.

Tam yatıyordum videolara takıldım :) Ve beyazı inanılmaz güzel olmuş sapsade ve şık. 2.3 ghz snapdragon 800 2 gb ram. Sağdan soldan nerdeyse 0 çerçeve.

Eminim Yakup bile beğenmiştir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekran boylarına mı bakacaksın ne zaman eskiyeceğine mi yoksa içindeki parçalarına mı ? Android sever olmak zor. Bir gün alacak olursam 2 gün 48 saat hepsine bakıp seçerim sanırım. Tablet telefon işini de abarttılar aşırı gereksiz buluyorum bir kaç insan dışında kullananlar için.

Bir zamanlar bilgisayar parçaları böyleydi her sene işlemci hızı vs artardı. Bu da tüketim amaçlı benzer süreç. Her türlü müşteriye göre cihaz üretip sürekli yenisini satma derdindeler. Her fiyat aralığına göre, farklı boyutlarda, farklı performansta cihaz üretiyorlar. Tablet telefonda bir büyüklük sınırı var aslında kesin söyleyemesekde 5.5 civarı (kişiden kişiye değişir elbette) maksimum gibi, bunun biraz üzerinde gelen yeni modeller dış kasayı büyütmeden çerçeveyi incelterek ekranı büyütüyor. Fakat o tür bir cihaz sonrası 4inç telefon mümkün değil kullanmak istemezsin. Ekran çok küçük geliyor. Bana göre 4,5-5 arasında ideal. Onun altı akıllı telefon olmak için yeterli ekranı vermiyor. :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani öyle gelebilir ama her işi hallediyorum ben, büyük olunca hızlanmayacağım ki. Film izlemek dışında  :) zaten ne zaman var ne gb.

Hayatım yolda otobüste şurda burada geçiyor tek el lazım yani. Hiç bir zaman doğru cevap değişmiyor en iyi yok en uygunu var :)

Telefonun sorunsuz olup yarı yolda bırakmaması önemli tıpkı en güzel olan pug, en hızlı olan xx değil de Ford almanız gibi ahahahaha :)
Hadi iyi geceler kolay gelsin.

Sabri ben hiç bir cihazı kötü çirkin demem zaten alan düşünsün :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin abi telefon hakkinda düşüncelerin neler ?

Aynı işlemciyle diğer markalarda model çıkaracak ben olsam onları beklerdim. :)

LG benim için Hyundai / Kia gibi :) İyi markalar ama bir şekilde almam işte. Bir de bu çok Samsung takliti gibi geldi bana. İkonlar vs arayüz Touchwiz gibi gözüküyor. Bir de bunun gelişi bence 3-4 ay alır LG pek hızlı değil Türkiye'de o zamana bir sürü cihaz çıkar. Ben olsam Note3 veya One Max bakardım.  

Bu arada telefonda boyut meselesi de önemli. Note2 kullanıyordum. Kısa süredir One kullanmaya başladım. Doğrusu büyük ekranın kullanım keyfi olarak artısı büyük. Ama taşıması daha zor. 4.7inç çok ideal geldi bana ama büyük ekranda bir kaç gün kullanmayıp kullanınca çok hoşuma gitti. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı işlemciyle diğer markalarda model çıkaracak ben olsam onları beklerdim. :)

LG benim için Hyundai / Kia gibi :) İyi markalar ama bir şekilde almam işte. Bir de bu çok Samsung takliti gibi geldi bana. İkonlar vs arayüz Touchwiz gibi gözüküyor. Bir de bunun gelişi bence 3-4 ay alır LG pek hızlı değil Türkiye'de o zamana bir sürü cihaz çıkar. Ben olsam Note3 veya One Max bakardım.

Bu arada telefonda boyut meselesi de önemli. Note2 kullanıyordum. Kısa süredir One kullanmaya başladım. Doğrusu büyük ekranın kullanım keyfi olarak artısı büyük. Ama taşıması daha zor. 4.7inç çok ideal geldi bana ama büyük ekranda bir kaç gün kullanmayıp kullanınca çok hoşuma gitti.

Note 3'ün ekranı kaç inç olacak? Ben Mega'dan daha küçük olmasını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.