Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lg Optimus G Pro

Önerilen Mesajlar

Telefonu inceledim...

Tabi bayide incelenen telefon ile gündelik kullanımdaki telefon çok farkediyor..

Bayidekinde program yüklenmemiş, mis gibi cillop gibi telefon.. haliyle yağ gibi kayıyor.. menü geçişlerinde, uygulamalara giriş çıkışlarda en ufak takılma yok, çok seri..

Ama tabi günlük kullanım yoğunluunda ne olur bilemeyiz.

Note II kıyaslamalarında Note II ekranı biraz daha güzel göründü gözüme.. beyazlar daha bir beyaz gibi sanki.

Ama tasarım olarak G Pro daha güzel orası kesin..

Samsung'un s3 ve Note2'deki o yuvarlak hatlı kır pidesi tasarımı bunda yok. Daha klas görünüyor.

Neyse ki Samsung da s4'te terketti o yuvarlak hatları..

Aynen. Hele s3 cidden kayık gibi duruyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Note II kıyaslamalarında Note II ekranı biraz daha güzel göründü gözüme.. beyazlar daha bir beyaz gibi sanki.

Aslında tam tersi olmalı bunda ki IPS ve muhtemelen LCD ekran. Siyahlar Note2 de daha başarılı ama beyazlar LG'de daha başarılı olmalı. Ayrıca güneş altında görünürlük açısından Note2 gerçekten kötü. Parlaklığı Amoled ekrandan dolayı yetmiyor. S4 biraz daha iyileştirildi. Fakat  LCD ekranlarla yarışamazlar bu açıdan. 

@Sabri Özer

Bu tip cihaz arıyorsan yakında HTC One Max geliyor. :)

Ayrıca ben arayüzü Sense'e benzetemedim :(

Olmadı ben sana Note2'yi satayım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında tam tersi olmalı bunda ki IPS ve muhtemelen LCD ekran. Siyahlar Note2 de daha başarılı ama beyazlar LG'de daha başarılı olmalı. Ayrıca güneş altında görünürlük açısından Note2 gerçekten kötü. Parlaklığı Amoled ekrandan dolayı yetmiyor. S4 biraz daha iyileştirildi. Fakat LCD ekranlarla yarışamazlar bu açıdan.

Bana mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında tam tersi olmalı bunda ki IPS ve muhtemelen LCD ekran. Siyahlar Note2 de daha başarılı ama beyazlar LG'de daha başarılı olmalı. Ayrıca güneş altında görünürlük açısından Note2 gerçekten kötü. Parlaklığı Amoled ekrandan dolayı yetmiyor. S4 biraz daha iyileştirildi. Fakat LCD ekranlarla yarışamazlar bu açıdan.

@Sabri Özer,

Htc One Max he :) Kulaga guzel geliyor ama her ay nerdeyse telefon ciktigini farzedersek bir sonrakini beklemekten telefon alamicam :D Mesela PS3umu 2008de almistim bu senenin sonunda geliyor Ps4 daha. Htc One Maxi bekliyorum o zaman :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende simdi burdan okudum :)

http://m.shiftdelete.net/5.9-inclik-htc-one-max-gozuktu-46220.html?ref=promo

Sitelere 1-2 gün once dusmus sene sonu gibi geldi bana. Ben One mininin tasarimini daha cok begenmistim Onedan ve One Maxde kullanirlarsa super olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiziksel tuş yok :) ses açma kapama arkada :D Enteresan bir telefon geliyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiziksel tuş yok :) ses açma kapama arkada :D Enteresan bir telefon geliyor :D

Normalinde 2GB, LTE olanda 3 GB dahili hafiza mi dedi ben mi yanlis anladim? Dalga geçiyor herhalde...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.