Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bmw 4 Series

Engin Uzunoğlu

Önerilen Mesajlar

Bunların orijinalini zamanında kullanmış olmak ayrıcalığına sahibim

birkere gördüm , belli paraya kıyılmış ve komple yenilenmiş :) inanılmaz diri ve temiz durumda idi , inanılmaz bir ses vardı ; resmen yanında alkışladım , içim eridi ... hiçbir zaman kullanabilme fırsatı yakalayamadım ...  yanlız abim kıbrısta okurken getrag şanzumanlı E 21 bmw 3.23'ü vardı , onu kullanabilmiştim ,tapa gazda 3. viteste bile arkayı salıyordu ... elektronik hiçbiryeri yoktu , şimdi arabalarda direksiyon mili bile yok :) atari oynar gibi araba kullanıyoruz :kıhkıh:     

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 serisinde ise: 320d sedan otomatik: 133.791 TL iken (F30 yeni kasa) 320d cabrio otomatik: 202.472 TL ...     (E93 eski kasa)  

Doğrudur, fakat Almanya fiyatlarına bakmak lazım. Bizdeki fiyatlar vergi sistemi sebebiyle de sapıtıyordur. Tek kapılı araçlar ekstra vergiye giriyordur.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bu asfalt aglamayip ne yapsın, dehşe, şahsen alırken 3 mu 5 mi demem binn keyfi başka olur dış çekimlerd ki arabanın görüntüsü verdi viraj tepkisi mukemmel tabi pilot farkida var

Bu asfalt aglamayip ne yapsın, dehşe, şahsen alırken 3 mu 5 mi demem binn keyfi başka olur dış çekimlerd ki arabanın görüntüsü verdi viraj tepkisi mukemmel tabi pilot farkida var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi ki değil. Demek istediğim gençler arasında çok yaygınlaşacağı. Yoksa vw nin hiçbir modeli benim gözümde 4 serisine rakip olamaz.

Göreceli Ucuz bir Sportif, Tek Kapılı, Premium!!!, Yakışıklı, Al benisi vardır illaki kızlar üzerinde :D

ben de alırdım param olsa :) Zevkini çıkartıp satardım garanti bitmeden :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.