Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 far karartma hakkında yardım

Önerilen Mesajlar

ed154151.jpg

Çok güzel durmuş amerikan parkta olsa daha güzel olurdu :)

Paraya kıyarım orjinal bişey olsun dersen FK angel eyes alıp kısa farların merceklerini söküp valeo ile değiştirdiğinde muhteşem görüntü elde edersin.

Bu resimdeki gibi bi araba vardı 34 plaka beyaz renk..ilanlarda görmüştüm o zamanlar bora vardı tabi :D hep özenirdim bi focus2 aracımız olsun diye ;) Hatta ilk amerikan parkı o arabada görmüştüm :)

Allah nasip etti aldık.Gerçi beklediğim gibi değildi ama öyle bi kötü yönü de yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Far işini konuştum babamla onay verdi :) Uygulamak kaldı ısıya dayanklı dediğiniz sprey boyadan alıcam farkları sökücem camı çıkarmayı düşünmüyorum. Sadece reflektör olan kısım çıkıyor ordan da elim girerse boyamaya çalışıcam olmadı bi reklamcıya giderim o yüksek ısı üfleyen makina yardımı ile ayırırım farı daha sonra boyarım. Birde farda krom kaplamanın üstüne mi atayım boyayı yoksa krom veya nikelaj gibi olan o üstteki katmanı kazıyıp öyle mi boya atayım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar ben bahsettiğin işlemi dün gerçekleştirdim,resim ekleyebilir miyim bilmiyorum cevap vermek için az önce üye oldum buraya.İşin en zor kısmı far camını ayırmak,başka bir forumda işlemi resimli olarak arkadaşlarımla paylaştım linkini veremiyorum site yönetimi izin vermiyor.xxxx forumda focus far karartma diye ararsan benim paylaşımıma ulaşabilirsin.Sabahtan akşama kadar zamanını ayırman gerekiyor.

post-567-0-79525300-1310333245_thumb.jpg

uA_Y_C_A tarafından düzenlendi
forum paylaşmak yasaktır
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar ben bahsettiğin işlemi dün gerçekleştirdim,resim ekleyebilir miyim bilmiyorum cevap vermek için az önce üye oldum buraya.İşin en zor kısmı far camını ayırmak,başka bir forumda işlemi resimli olarak arkadaşlarımla paylaştım linkini veremiyorum site yönetimi izin vermiyor.xxxx forumda focus far karartma diye ararsan benim paylaşımıma ulaşabilirsin.Sabahtan akşama kadar zamanını ayırman gerekiyor.

Far çok güzel olmuş beyaz araca çok iyi gitmiş.

Fakat o alttaki ledler hiç olmamış bence :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

110720111052.jpg110720111053.jpg

Arkadaşlar bugün indim farı sökmeyi başardım. çıkaramam zannediyordum çıkarması kolaymış. Ön camı sökmeden yapıcam demiştim onu yapmam imkansız :) Tek yolu ön camı sökerek boyamak. Size sorum bu fotoğraflardaki silikon mu yoksa su geçirmesini önlemek amacaıyla koyulmuş bir lastik mi ? onu anlayamadım bana silikon gibi gedli eğer silikonsa bunu sökmesi kolay gibi görünüyor. Yapan bir arkadaş vardı o açıklarsa veya bilenler açıklarsa sevinirim. Çünkü anlayamadım silikon mu yoksa lastik mi ? Teşekkürler yardımlarınız için :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

110720111052.jpg110720111053.jpg

Arkadaşlar bugün indim farı sökmeyi başardım. çıkaramam zannediyordum çıkarması kolaymış. Ön camı sökmeden yapıcam demiştim onu yapmam imkansız :) Tek yolu ön camı sökerek boyamak. Size sorum bu fotoğraflardaki silikon mu yoksa su geçirmesini önlemek amacaıyla koyulmuş bir lastik mi ? onu anlayamadım bana silikon gibi gedli eğer silikonsa bunu sökmesi kolay gibi görünüyor. Yapan bir arkadaş vardı o açıklarsa veya bilenler açıklarsa sevinirim. Çünkü anlayamadım silikon mu yoksa lastik mi ? Teşekkürler yardımlarınız için :)

Siyah silikon fakat oldukça kaliteli bir silikon.Gördüğüm kadarıyla ırnağı kırmışsın ve ısı tabancasını cok yakından tutmuşsun,daha uzaktan tutarsan sıcaklık malzemenin içine işlesin ve silikon yumuşasın.Kolay gelsin.Boyadan önce çok ince zımpara atmayı unutma yoksa boya ileride atar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.