Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 far karartma hakkında yardım

Önerilen Mesajlar

Bizimkiler tatilden döndü. :kıhkıh: birazdan tüm malzemeleri alıp farı karartma işlemini uygulamayı düşünüyorum hadi bakalım koyulduk işe inş başarabilirim arkadaşlar :naughty: Resimler yarın öğlene hazır :lol: Detaylı bi şekilde açıklarım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya ne farmış kardeşim kaçgündür far kararmadı ama içim karardı ya...al bi sprey boya...bantla sagı solu sık kararsın...sıkılırsanda silersin...allaalla...:guitar:

Abi öyle hemen olmuyor ya az sabret :D Tatil işi felan çıktı yoksa bugüne bırakmazdım. Farlar hazır 26714.gif İçleri kararmış durumda balkonda yarın takılmayı bekliyorlar :) Silikonladım güzelce yarını bekleyin takıp fotoğrafları düzenleyip koyucam :D çokta güzel olduu. nazar.gif:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi sevindim ozaman bekliyoz fotolarını...emegine sağlık....karardım okuya okuya içim kurum bagladı ya...:guitar:

Sağolasın abi :D çok yordu beni tam 4 den beri uğraşıyorum. Basit gibi görünsede çok zahmetli. Bu yorgunlukla ben uyurum hadi iyi geceler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya ne farmış kardeşim kaçgündür far kararmadı ama içim karardı ya...al bi sprey boya...bantla sagı solu sık kararsın...sıkılırsanda silersin...allaalla...:)

Abi sabah sabah iyi güldürdün valla saolasın :D:öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala yusufum ya...napayım hergün karartma geceleri gibi okuyom adamları işleri kayıtları yok...onu sök bunu tak...para verseler uğraşmam okuya okuya içim karardı...:)

not return of the da sabah akşam dinlenilecek müziikler koydum dinlede için acılsın biraz...:öp:

madmax5 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala yusufum ya...napayım hergün karartma geceleri gibi okuyom adamları işleri kayıtları yok...onu sök bunu tak...para verseler uğraşmam okuya okuya içim karardı...:)

not return of the da sabah akşam dinlenilecek müziikler koydum dinlede için acılsın biraz...:öp:

Sabahtan beri dinliyorum abi çok güzeller, yazmadığıma bakma sen. Senin konundaki parçaların %90 ını dinlemişimdir. Ellerine sağlık. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.