Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arabamın Motorundan Parça Artırdım

ufuk özdemir

Soru

Arkadaşlar az önce arabanın motorunun şöyle bi tozunu alayım derken baktım içeride 70-80 cm boyutlarında bi sünger parçası var.Bi el atayım dedim çektim geldi.Herhangi bir yere yapışık felan değil.Nein nesi bu fikri olan var mı?

dsc0472dp.jpgdsc0473x.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bu fazla parça ile benimde anım var, geçen yıl sabah erken saatte yola çıkmadan son kontrolleri yaparken, yapışkanından çıkmış bir halde gördüm ve tedirgin olmuştum sonra yol üzerindeki ağaçlı Ford a uğradım nedir bu diye, usta normalde araç teslimde sökülmesi gereken bir sünger demişti.....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

lazım bi parça mı?

bilgim yok ancak durduğu yere ve parçaya bakınca bir işlevi varmış gibi görünmüyor. Samitinkinide benzer şekilde bulmuştuk nereden geldiğini anlamamış ve atmıştık bir sorun yaşamadı diye biliyorum, geçenlerde kendi aracımı incelerken fark ettim radyatörün üzerine yapışık olduğunu, benimki hala yapışıktı, çıkarsa sanırım tekrar yapıştırırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çanakkale dönüşü cama suyu ve yakıt için benzinlikte farketmiştim bende radyatörle motorun arasından çıktı direk hatta babama göstermiştim o aynı şekilde geri koymuştu :D baba dedim pervaneye çarpıcak bagaja koymuştuk. Sonrasında 15.000 bakımına verdim orda söylemiştim bakmadım yapıştırmışlardır heralde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben trafikteyken pervaneye düştü, daha 1 aylıktı araba. çıkardığı ses  dehşetti bayağı bi korkutmuştu beni. hemen servise gittim görevi işlevi nedir diye usta aldı çöpe attı :)

hamit bilgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben trafikteyken pervaneye düştü, daha 1 aylıktı araba. çıkardığı ses  dehşetti bayağı bi korkutmuştu beni. hemen servise gittim görevi işlevi nedir diye usta aldı çöpe attı :)

Ben de yarın götüreyim atacaksa da usta atsın.Yarın bi gün bişey olursa ona atarız suçu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de yarın götüreyim atacaksa da usta atsın.Yarın bi gün bişey olursa ona atarız suçu.

sünger parçası diye önemsemedim ama öte yandan bir işlevi vardı ki fabrika çıkışı koymuşlar . ama pervaneye çarpınca çıkan ses fena

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.