Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Intercity İstanbul Park Pist Günleri 19 Mayıs 2013

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

20 araç, kişi başı 150 tl ile 20 dakikalık seans kapatılabilir. Pistte herkes tanıdık olur böylece ve daha güvenli olabilir. Detaylar hakkında bilgim yok ancak olabilir denirse öğrenmeye çalışırım

Fiyatlardan emin değilim bu arada. 20 tl kask parası da olsa gerek.

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 araç, kişi başı 150 tl ile 20 dakikalık seans kapatılabilir. Pistte herkes tanıdık olur böylece ve daha güvenli olabilir. Detaylar hakkında bilgim yok ancak olabilir denirse öğrenmeye çalışırım

Fiyatlardan emin değilim bu arada. 20 tl kask parası da olsa gerek.

Motorlara görede siniflandirma yapariz :) EBlar tokatlar bizi :D valla guzel organizasyon. Yalniz Eibach yaylarimla virajlari daha iyi alir kupayi kaldiririm :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motorlara görede siniflandirma yapariz :) EBlar tokatlar bizi :D valla guzel organizasyon. Yalniz Eibach yaylarimla virajlari daha iyi alir kupayi kaldiririm :D

Pist büyük ve eğlence için orada olacağımızdan çok farketmez yav. Zaten birbirimize risk oluşturmamak için yol verip duracağımızdan ve transponder muhtemelen kullanmayacağımızdan rahat oluruz :)

Zaten kötü EfficientGrip'lerle bir şey yapılmaz, spin atmadan bitirsem yeter bana   :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

transponder muhtemelen kullanmayacağımızdan rahat oluruz

gidelim toplaşıp birdahakine ... birbirimizin arabasına bineriz hem gazlarken :)

yani klasman farkı olacağından faklı çıkarız heralde ...

Bu arada eb' nelerle çıkar ? type r , minicooper s , başka neler neler vardır ? 

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gidelim toplaşıp birdahakine ... birbirimizin arabasına bineriz hem gazlarken :)

yani klasman farkı olacağından faklı çıkarız heralde ...

Bu arada eb' nelerle çıkar ? type r , minicooper s , başka neler neler vardır ? 

15-20 kişi toplaşıp tek seansı kapatacak kadar parayı toplarsak klasmana filan bakmadan çıkabiliriz belki de. Detaylar için sağa sola sormaya başladım ben, bakalım ne diyecekler :)

Yazılımlı 1.5-1.6-1.9 dizeller, yazılımlı 1.4 tsi, stok/yazılımlı 1.8T, stok/yazılımlı 1.8-2.0 TFSI, 320i, 320d,320cd,520d, 106 GTI, yeni 116i,118i aklıma gelenler. Benzinli Alfa'lar da eklenebilir belki. 106 GTI fazla olabilir belki. E30-E36-E46 benzinli-dizel 2000cc ve üstü de bence yol tutuş üstünlükleri ile kafa tutabilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beni yazın ... ben gelirim ... 

Eğer yeterli kişi ve maddi şartları sağladığımızda 20 dakikalık slotu kapatabileceğimizin garantisini alabilirsem konu açacağım forumda, adminlerinizle de iletişime geçip,ancak şu an net bir bilgi olmadığından havada kalıyor söylediklerimiz.

en az 15 araç gerekir diye tahmin ediyorum. 5-10 tane rahat çıkar da 15'e 20'ye ulaşma işi ne olur bilemiyorum  :unsure:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ona bluefin

bluefin = takan oldu ; geri gönderdi

hava filtresi = ben taktım , snorkel hava filtresi olduğu için arabanın daha çok boğulduğunu hissedip söktüm ...

egzosta gelince , bizim eb lere göre çıkan bir egzost yok , üniversal takınca da sesten başka bir kazanç sağlanamıyor maalesef ...

Tonay'ın araba baya bir iyi performans bakımından  , onun la çıkılır , benimkiylede nefesinin yettiği yere kadar , düzlükte birçok hemcinsine göre iyi hızlanır , virajlarda cizgiyi kaçırıp arabanın önünü arkasını kaydırıp bayıltmazsamda iyi bir zaman yapacağımı düşünüyorum ... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bluefin = takan oldu ; geri gönderdi

hava filtresi = ben taktım , snorkel hava filtresi olduğu için arabanın daha çok boğulduğunu hissedip söktüm ...

egzosta gelince , bizim eb lere göre çıkan bir egzost yok , üniversal takınca da sesten başka bir kazanç sağlanamıyor maalesef ...

Tonay'ın araba baya bir iyi performans bakımından  , onun la çıkılır , benimkiylede nefesinin yettiği yere kadar , düzlükte birçok hemcinsine göre iyi hızlanır , virajlarda cizgiyi kaçırıp arabanın önünü arkasını kaydırıp bayıltmazsamda iyi bir zaman yapacağımı düşünüyorum ... 

Feedback alındı :) :) 

Ecoboost sahibi olunursa stock gezilecek :D :D Belki sadece eibach :D :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15-20 kişi toplaşıp tek seansı kapatacak kadar parayı toplarsak klasmana filan bakmadan çıkabiliriz belki de. Detaylar için sağa sola sormaya başladım ben, bakalım ne diyecekler :)

Bunu hallederim, akşam ilgililer ile konuşurum, iyi bir planla gidersek kabul eder bence...

Ek: Tamamdır! Yapın organizasyonunuzu ve bana kayıt listesi gönderin...

Off be şimdi bir ecoboostum olaydı , ona bluefin,   filtre , bir de eksoz  ile Stage I 220-225 bg i bulurdum. 3-5 cm eibachlarla da her ay en az bir kez gazlardım orada. 

Okuduklarıma inanamıyorum, yazanın sen olduğuna ise hiç ihtimal vermiyorum, Mr.Hyde I presume....!

virajlarda cizgiyi kaçırıp arabanın önünü arkasını kaydırıp bayıltmazsamda iyi bir zaman yapacağımı düşünüyorum ... 

En büyük sorun kapatılamayan ESP, 530D ile gezdim bir kere, Borusan elemanı ESP kapatılmasına izin vermediler dedi, sözlerinden çıkmadık, ve azap verdi... 

bu arada benden söylemesi pist asfaltı  biraz değişik :D lastik rendeliyor. binek lastikleriniz piste uygun değilse  zaten  1-2 tur sonra  iyice randımandan düşüyor.

Bu tam bir şehir efsanesi, yıllardır her tür araçla en turladım defalarca, ne lastik rendelendi ne randıman düştü. 

Sorunu başka yerde arayın...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu hallederim, akşam Metin Çeker ile konuşurum, iyi bir planla gidersek kabul eder bence...

En büyük sorun kapatılamayan ESP, 530D ile gezdim bir kere, Borusan elemanı ESP kapatılmasına izin vermediler dedi, sözlerinden çıkmadık, ve azap verdi...

Gerekli başlığı açıyorum birazdan, umarım yeterli kişi sayısına ulaşırız. Sizleri de aramızda görmek isteriz müsait olursanız :)

En azından ilk kademeyi kapatmanıza izin verselermiş keşke :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1-En büyük sorun kapatılamayan ESP, 530D ile gezdim bir kere, Borusan elemanı ESP kapatılmasına izin vermediler dedi, sözlerinden çıkmadık, ve azap verdi... 

2-Bu tam bir şehir efsanesi, yıllardır her tür araçla en turladım defalarca, ne lastik rendelendi ne randıman düştü. 

Sorunu başka yerde arayın...

1- 19 mayısda ki bmw ler mi bunlar. çünkü yeni modellrin çoğu  bazı virajlarda enteresan tavırlar sergiliyordu.

2-   lastikler  bi kaç tur sonra tepki vermiyor diyenleri duydum 19 mayısta. Çağlar abinin cupranın  marşpiyelleri  simsiyahtı   lastik  tozu vardı :D rende dediğim o.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.