Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Intercity İstanbul Park Pist Günleri 19 Mayıs 2013

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Videoyu bir çok aracın beraber etkinliğe katılacağı bir diğer forumun ilgili başlığına ekledim, belki yararı olur. Pist işi bambaşka bir olay, umarım bu yıl bitmeden katılmış olacağım İzmit veya İzmir'de.

Emekliliğinizde "İstanbulPark Taxi with Cem Boneval" gibi bir etkinlikte sizi görme ihtimalimiz var mı Cem abi :)

M5 olmasa da olur ST, RS ve üzeri yeterli bence :)

Gerçi 1.6 EB'de bile kendimi koltuğa bağlarım muhtemelen :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Katılımcıların ifadelerine göre güzel bir gün olmuş, organizasyon iyi imiş, 300 civarında araç katılmış. Kaza olmamış.

ben bu pistte moto gp seyretmiştim , bunlar çok yavaş geldi gözüme :)

bu pistin hakkını 600 veya 1000 cc racing motor ile verilebilinir ... ama bildiğim kadarı ile motor ile girmek yasak ...

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bu pistte moto gp seyretmiştim , bunlar çok yavaş geldi gözüme :)

Ben de yedi F1izledim sayılır... 

Bu pist için bu tür araçlar yavaş kalıyorlar zaten, yazmıştım daha önce de...

Sonbahara Superbike var, o da keyifli olur. 

Ayrıca bu etkinlikten pistin bu amaçla kullanımının anlamlı olacağını düşünüyorum, popülaritesi de artar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca bu etkinlikten pistin bu amaçla kullanımının anlamlı olacağını düşünüyorum, popülaritesi de artar...

işin ilginci , benim tanıdığım , yollarda gördüğüm bissürü süper car sahibi olan genç var , ben genel olarak ferrari , porshe  ,lambo gibi araçlar katılır diye düşünmüştüm ... heralde büyük bir çoğunluğu sırf hava olsun diye kiralamış :) ...

ama yani bir m3 bile yokmuymuş , çok acayip :) böyle olacağını bilseydim bende tur atmasına giderdim :) EB'nin nefesinin yettiği yere kadar .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işin ilginci , benim tanıdığım , yollarda gördüğüm bissürü süper car sahibi olan genç var , ben genel olarak ferrari , porshe  ,lambo gibi araçlar katılır diye düşünmüştüm ... heralde büyük bir çoğunluğu sırf hava olsun diye kiralamış :) ...

ama yani bir m3 bile yokmuymuş , çok acayip :) böyle olacağını bilseydim bende tur atmasına giderdim :) EB'nin nefesinin yettiği yere kadar .

Onlar da var elbette...

Ancak araçlar gücüne göre sınıflandırılarak gruplara ayrılıyor ve öyle çıkıyorlar piste, benim rastladığım bu video sadece küçük bir grubu temsil ediyor.

Bak mesela:

zYpHHBD.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir tane E92 M3 vardı diye biliyorum. SS sahibi olanlar halka karışmayı güvenli bulmamış olabilirler :)

Her ne kadar kategoriler söylendiğine göre güzel ayrılmış olsa bile.

honda dan çıkan sesede hasta oldum :) type r heralde 

Turbo VTEC sanırsam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.