Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Abi yazma zaten moralimiz tavan yapıyo tansiyonum fırlıyo.8.2 lt yakıyorum böyle giderse arabayıda yakcam :D

Doğan benim kide 90Hp iken 6,7 idi yazılım attırdıktan sonra 115Hp ile 6.0 a düştü. Sen gerçekten 8.2 baya fazlaymış bi anormallik mi var acep diye insanın aklına gelmiyor değil. Bide ben arabayı çok sert kullanıyorum vites devirleri hep 3000-4000 arası bazen 5000 ni gfördüğüm oluyor, biraz sakin kullanabilsem  demek ki baya düşecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) aynen Yakup. Sayenizde doğru seçimi yaptım. Çok katkıda bulunamıyorum foruma, çok uykusuz kalıyorum zaman bulamıyorum. Allahtan iştima alıp aktif olmayanları atmıyorsun ;) Taksitler biraz zorluyor ama iyi ki de dizel 115 beygir almışım ;) Çarşamba yine bakıma :(

100.000 km yi geçeyim servisin önünden geçmiycem. Canıma ot tıkadılar desem yeri :(

Mustafa Çakıroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) aynen Yakup. Sayenizde doğru seçimi yaptım. Çok katkıda bulunamıyorum foruma, çok uykusuz kalıyorum zaman bulamıyorum. Allahtan iştima alıp aktif olmayanları atmıyorsun ;) Taksitler biraz zorluyor ama iyi ki de dizel 115 beygir almışım ;) Çarşamba yine bakıma :(

100.000 km yi geçeyim servisin önünden geçmiycem. Canıma ot tıkadılar desem yeri :(

Abi servis'e gitme zorunluluğun yok fakat uyguladığın tüm parçaları doğru olduğuna dair ispat etmen gerekir ama o zaman da, karar senin. Ayrıca öyle huyumuz yok canım est :D

Selamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.