Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Evet konu başlığına sadık kalacağım:)

ama iyi fikir yeni konu açmam an meselesi:):):)

Yapma bekir abi acı bize [emoji30][emoji30][emoji30]

Elini yakıta bulaştırma

Bekir abi arabayı versene bi tur bineyim direğe kadar gidip geleyim

Evet konu başlığına sadık kalacağım:)

ama iyi fikir yeni konu açmam an meselesi:):):)

Bekir abi arabayı versene bi tur bineyim direğe kadar gidip geleyim[emoji16][emoji16][emoji16] Mete Turfan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekir bu 669Km. de gösterirken, benzin durumu dipte mi benmi yanlış görüyorum.

Ruhan doğru görüyorsun, yarıda..

Yanlız uzunyol yaptığı için ort. tüketimden kaynaklanıyor..Zira 90_95 de hız sabitleme ile bu sonuç elde edildi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim uçak filosundaki bazı uçaklara yedek yakıt tankı takılabiliyor.Ben de gidip arabanın bagajını komple tank yaptırcam.3000 km menzili burda paylaşıp sinir etcem herkesi.

Bekir abinin arabayı Ozan ı razı ediyimde bi çökertelim.Servise gitsin belki normale döner yazılım felan yüklerlerse.Bu da çare etmezse merak etmeyin eski Skoda Favorit var onla kafadan dalarım Bekir abinin arabayı pert ederim veee geceleri artık rahat bir uyku çekeriz.Rüyalarıma giriyo yakıt 18 lt ortalama felan görüyorum.Tam o esnada Bekir abi paylaşıyor -15 lt diye.Sonra biz Bekir abinin araba Mazot üretmeye başlıyor.(yakmıyoya üretim bari diyo) .Sonra biz Bekir abiyle köşe olup havuzu parayla doldurup çıtır çıtır paraları yiyoruz. OOOf ne senaryo yazdım gene ha.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.