Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tavsiye Hangi Focus Kararsız Kaldım

Serkan Sönmez

Önerilen Mesajlar

4K - Titanium - 1.0i EcoBoost 125PS - 6 ileri manuel + Smart Paket  - 53.610 TL

Fiyatlar liste Peşin fiyatı Satıcı bayiiden henüz fiyat almadım

bu fiyat bile çok makul. birazda inerler..

ben style metalik renk 2 yıl uzatmalı garanti ile 49 a aldım. +2 garantisiz beyaz ı 47.500 e gelirdi.

fakat dizel severseniz ve km yapıyorsanız 55.000 e style dizelde veriyorlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi forum dahilindeki satılık seninki mi oluyor yoksa ?  

Yok Nihat ve Kemal satıyorlar,  hatta bir ara galiba Tolga'nın da öyle bir niyeti vardı. 

Ben daha tadını çıkarmadım, ileride ST gelirse (mesela seneye 30 Şubat gibi) satarım ama...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Performans merakı varsa zaten ilk tercih olmalı, forum dahil satılık temiz ikinci eller var. 

Performans meraktan öte benim en büyük tutkum kullandıgım Tipo 240ps (modifiyeli)

bugün tüm vaktimi ford bayisi ve galerilerde geçirdim iki modelide kullandım . tercihim kesinlikle 1.0 EB oldu. Bakalım büyük ihtimalle alıcaz galiba   

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Performans meraktan öte benim en büyük tutkum kullandıgım Tipo 240ps (modifiyeli)

bugün tüm vaktimi ford bayisi ve galerilerde geçirdim iki modelide kullandım . tercihim kesinlikle 1.0 EB oldu. Bakalım büyük ihtimalle alıcaz galiba   

7 aydır kullanıyorum 1.0'ı, çok şükür bir sıkıntım olmadı ne yakıt tüketiminde  ne de performansta... Hayırlı olsun   :)

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.