Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Patron Arabaları: Bmw 760L Vs Mercedes S63 Amg

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Kendim kullanacaksam S63 AMG, konfor isteniyorsa yatan koltuklar ve daha yumuşak süspansyonlar ile 760il

Bmw 760Li aslinda spor bir araba degil. Ama S63 AMG oyle. M7 gibi birsey olmadigindan( Alpina B7 var aslinda ama). Bence S600 ile 760Li nin karsilastirilmasi gerekirdi. Mercedes spor araba Bmw patron arabasi asil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyice şaklabanlığa vurdular işleri..

Eğlencilik vidyolar işte gülün geçin.

Geçenlerde gördüm. Bir izleyici "Şu emisyona bağlı yüksek vergi nedeniyle daha fazla yeşil arabaları konu edinin " diye bir mesaj atmış. Adama isteğini kabul ediyoruz deyip yeşil renkli bir Lambo aventador resmi koymuşlardı. 

Ben olsam ben de 760 alırdım, o ayrı :D  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bmw 760Li aslinda spor bir araba degil. Ama S63 AMG oyle. M7 gibi birsey olmadigindan( Alpina B7 var aslinda ama). Bence S600 ile 760Li nin karsilastirilmasi gerekirdi. Mercedes spor araba Bmw patron arabasi asil

Tekrar izlemedim videoyu da süspansiyonu adaptif olsa gerek BMW'nin.

İyice şaklabanlığa vurdular işleri..

Eğlencilik vidyolar işte gülün geçin.

Geçenlerde gördüm. Bir izleyici "Şu emisyona bağlı yüksek vergi nedeniyle daha fazla yeşil arabaları konu edinin " diye bir mesaj atmış. Adama isteğini kabul ediyoruz deyip yeşil renkli bir Lambo aventador resmi koymuşlardı. 

Ben olsam ben de 760 alırdım, o ayrı : :D

Abi her şeyle hep dalga geçiyorlar da tadı tuzu da biraz orada. Petrol Head adamlara green car test et mi denilir :)

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.