Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz?

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Biraz dağ yollarında off road kullandım ampül patladı, ampulü değiştirdiler.Ama nedeni bu olamayabilir,kesin bişey söylemem.

Stop lambası diyince ben komple stop değişti gibi anladım, teşekkürler

benimde fren ampulünün olduğu bölmede toz var, yana uzanan kısımda islenme mevcut o sebeple sordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

direksiyon kutusu değişim onayı aldım parça geldi ben aracı bırakamadım servise işten güçten.. aks keçesi değişecek kronik herkesin başına geliyor sanırım.. 

benim garanti bitti , fakat şu direksyonda crome kaplama soyulmaları başladı garanti biter bitmez :) değiştirirlermi acaba :)

yuh ya kromaj nasıl soyuluyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Vites topuzunun nikelaj kisimda dokulmeler olmus gecen gun fark ettim degisim yaparlarmi acaba? Derisinde sorun yok. Birde rolantide titresim mevcut. Hafif gaz verdigimde kesiliyor. Sanirim sanziman takozundan. 1.0 motorda takoz degisimi yapan oldumu daha once ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben henüz görmedim belki de dikkat etmedik :) Gerçi bizimkinde sorun yok.

Sarkmanın sebebi bence kalitesiz malzeme değil. Aksine malzeme kaliteli ama yine ince işçilikle ilgili bir sorun.

Sarkma, arka tampona bakan bölümün biraz üst kısmında oluyor. Basit bir fabrikasyon tedbirle rahatça halledilebilirmiş.

Ciddi bir sorun değil. Şeffaf silikonla sağlam bir şekilde tutturulabiliyor.

Tabi tamponun sökülmesini gerektiren bir tadilat olursa işlemi tekrarlamak gerekir:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.