Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

17* Nc C Max Janti Ariyorum

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar öcelikle herkeze merhabalar bende bi 2011 focus sahibi olarak sizlerin arasinda olmak tan gurur duyuyorum gercekten cok cok yararli bi site ben cok memnunum  burd olmaktan
genelde bilmediğim herşeyi burdan ögrendim desem yalan olmaz bunun içinde ayrica cok cok tesekkurler
ben sizden bişey rica etcem 2011 beyaz hb titanium focusum var 16**nc  orjinal   jantlarini kullaniyorum ama 17*nc  c-max janti kullanmak istiyorum degistirmek veya taks yapmak isten olurmu veya elnde olup satmak isteyen
egerki cvp alabilirsem cok sevinirm

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
BÜYÜK HARF YASAK
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Hoşgeldiniz. Büyük harf ile kesinlikle yazmıyoruz. İlk mesajı ve konuyu tanışma amaçlı açsaydınız daha güzel olurdu. :) 

Bu konu, "Focus Club TrFocus Ailesi Taşındı !" kategorisinden "Focus GarajıFocus IIModifiyeİç & Dış Görünüm" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onceki kasanin jantlari bunlar

Güzelim tamam sorun yok zaten arkadaş profiline f2 yazmış. Sonuç olarak hepsinden isteyebilir ayrıca bu ilandaki de 17'' 

arkadaş net yazmadığı sürece böyle her cevabı alacak.. 

F3'e yakışabilir aslında. Ama ben 17 jantı gereksiz buluyorum. Şekil için yapılıyorsa 18 olmalı. Ayrıca arkadaş hangi kasa belirtmemiş.  

Profil bilgisi F2 olduğunu gösteriyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onceki kasanin jantlari bunlar

aynı değilmi? çok incelemedim ama ne farkı var? :D

edit:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-ford-c-max-orijinal-jant-lastik-17-inc-firat-otoda-113825775/detay

öyleymiş :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzelim tamam sorun yok zaten arkadaş profiline f2 yazmış. Sonuç olarak hepsinden isteyebilir ayrıca bu ilandaki de 17'' 

arkadaş net yazmadığı sürece böyle her cevabı alacak.. 

F3'e yakışabilir aslında. Ama ben 17 jantı gereksiz buluyorum. Şekil için yapılıyorsa 18 olmalı. Ayrıca arkadaş hangi kasa belirtmemiş.  

Profil bilgisi F2 olduğunu gösteriyor. 

Tapatalk...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öcelikle kusuruma bakmayın neyın yasak oldugunu bilmediğim için büyük harflerle yazdıgım cın tekrar tekrar ozur dılerım yazdıklarınız ıcınde ayrıca tesekkurler benım 2011  mca ksa focusum var c-max jantıda dedıgım olayda tıtanıum 16 jantın 17 jant olanını arıyordum ve buldum sukurler olsun sımdı geldı lastık almaya sızce 215 50 17 mı? 225 45 17 mı:? almalıyım yazdıklarınız cvplar ıcınde teklrdan tesekkur erderım

engin bey merhabalar ben mustafa gülşen forma yenı üye oldum kuralları tam olarak bilemiyorum hatalarım varsa affalo 

cem abicim tam gösterdiğiniz jantları aldım artık elimde sıra geldi lastik ebadına bide cıkmamı alsam sımdılık yazın ıdare etcek yoksa sıfırmı bilemedım cunku sıfır n malıyetı ok yuksek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.