Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Moturu Kapadıktan Sonra Çalışmaya Devam Eden Soğutma Sistemi

Murat Arık

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar dün ilk kez duyduğum soğutma sistemine ait fan sesi duydum. Daha önce de çalışıyormuydu farkında değilim ama, bu fan sesini duyduğumu hiç hatırlamıyorum. Aracımı park ettim ve motoru durdurdum. Araçtan indim. Hiçbir ikaz lambası veya uyarı yoktu. Herşey normal durumda. Araçtan dışarı çıktığımda daha önce hiç duymadığım bu fan sesini duydum. Yaklaşık 3-5 dakika kadar çalıştı ve sustu.

Aracım model ve özellikleri imza kısmında görünüyor. Sizlerde bu fan sesi mevcutmudur ?

Murat Arık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arac dizelse dpf kurum yakiyordur. Korkacak bisey yok 10 dk. Kadar calisiyor aracin arka kisminda koku oluyor.

bu durum periodik bakımın yaklaştığının habercisi olabilir mi. Km bilgisi 11.500 km. ve bakım zamanı yaklaşıyor. Ağırlıklı şehiriçi kullanım. 3000 kmsi anca uzun yol olmuştur...

Murat Arık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.