Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ses Yalıtımı

Hakan H.

Soru

Merhaba Arkadaşlar Style Plus Dizel Aracıma Motor ve Yol Sesine Karsı Yalıtım Yaptırmak Istiyorum Nerede Yaptırabilirim ve maliyeti ne olur acaba bide etkili olurmu cevaplarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler

Ümit Vaysaloğlu tarafından düzenlendi
Kelimelerin tamamını büyük harf ile yazmak yasak.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Neyse canım :) ben daha fazla konuşmuyim bu konu uzar çünkü herşey herkese anlatılmıyor. Zaten bilmek zorunda değil olduğundan :) Bu konu dışında diyorum yapılmıyor!!!! Olabilir :D senin dediğin çünkü dediğin yerlerde mühendis olmak zor değil ben istesem 6-7 ay sonra o dediğin yerde kolaylıkla olabilirim.

kardeşim zaten giren insanlar çok zor girdi veya  süper zeka olan level 2 insanlar olduğunu idaa etmedim :D ben içerden bildiğim için söylüyorum bilmediğime bilmiyorum diyebilenlerdenim  tabiikide sayısız birim sözkonusu bahsettiğimiz firmada ve sayısız seviyede mühendis var A,B ve C kategori mühendis var içerde saptanan bilginin netliği için ise sana ancak kişiliğim teminat verebilir haklısın

ama başkan yapılmıyor :D

emir hacımustafaoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ses olayı çok rahatsız bir konudur. Birini bastırınca öteki çıkar onu susturunca beriki dikkatini çekmeye başlar. Hepsi bitince bu arabanın aynaları ses yapıyor demeye başlarsın, onu sökersin bu seferde cam fitillerinin neden olduğu türbiülansın sesi rahatsız eder... Cam kalınlığına kadar gider bu mevzu.. Bence keyfini çıkartın.. Ya da satıp daha sessiz bir araba alın.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bineklerde yalıtım konusunda otosanın ilgisi yok ama.

şimdi bastı kafam evet binek araç testleri ile alakalı otosanın bir alakası yok sadece sistemden görebiliyorlar hangi testlerin yapıldığını detayda vermiyorlar proje hakkında yüzeysel bilgi edinme imkanı var ama otosan çalışanlarının

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

:D abimin golf 3-4 ay bende kaldı bi ara focus 2 den sonra golfdeki sessizlik beni rahatsız etmişti:D:D

sanki sağımdan solumdan araba gelicek bende duymuycak gibi oluyodum kornaya fln basarlar duymam gibi geliyodu:D

cam yarım açık az tutulmadı bu boyun..

konuyla alakası yok ama bide böyle bi durum var yani:D

her zaman sessizlik iiyi değildir:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.