Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Için Ankara'da Balans Ustası Tavsiyesi..

Burak D.

Soru

Selam arkadaşlar,

Yeni aldığım Focus aracımda 100-120 km hızları arasında direksiyonda ciddi bir titreme oluyor. 100'ün altında, 130'un da üstünde büyük ölçüde kayboluyor.  Araçta çekme olmadığı için balans ayarı yapılması gerek diye düşünüyorum ve işini hakkı ile yapacak bir balans ustası arıyorum. Ankara'da bir balans merkezi tavsiyeniz var mı? Özellikle Şaşmaz taraflarında olursa makbule geçer.

Teşekkürler,

Burak D.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Balans işi önemli tabi de, ama çok da titiz davranılacak bir konu değil diye düşünüyorum. Servise başvurabilirsiniz. Ya da bir lastik bayisine gidip yaptırabilirsiniz.

Rot ayarı olsa belki biraz daha hassas davranılabilirdi belki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Balans işi önemli tabi de, ama çok da titiz davranılacak bir konu değil diye düşünüyorum. Servise başvurabilirsiniz. Ya da bir lastik bayisine gidip yaptırabilirsiniz.

Rot ayarı olsa belki biraz daha hassas davranılabilirdi belki.

Nette bir araştırma yapana kadar ben de öyle düşünüyordum ama okuduklarımdan sonra fikrim değişti Ümit hocam.. :) Özellikle balans tutmadığı için 3-5 defa gidip gelmek zorunda kalanlar gözümü korkuttu. Bir de bilgisayarlı balans sonrası, lastiklere araca takıp tekrar hassas bir balans yapılmasından bahsetmişler. Öyle olunca bir tavsiye isteyim dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.