Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.6 Tdci 115 Hp Chip Tunning Uygulaması

Bekir Gülcü

Önerilen Mesajlar

Bende 95 lik focusla babamın volvo S60 1.6 drive 115hp dizeli ışıklardan ışıklara kalkış denedik 1 araba kadar fark atıyordum 3-4 ışık denedik geçemedi çok gariptir ben volvoyu kullandığımda hiç öyle bir ihtimal vermiyordum hissiyat olarak çok atak geliyor ama yolda öyle çıkmadı demek hissiyat çok önemli değilmiş son hız olarak 215 görebilmiştim.

Uzun yola bir şey diyemiyorum. Buraya yazsam kimlerle uzun yolda beraber geldiğimi bir çoğunuz inanmazsın. Ben baştan beridir 115 lik diye biliyorum beyine de öyle mesaj gönderince gidişi hep öyle algıladım demek ki :kıhkıh: daha yeni başka bir trend e bindim onun gidişini beğenmedim. Off nerden çıktı şu mesele ben mutluydum 115 lik focusla :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzun yola bir şey diyemiyorum. Buraya yazsam kimlerle uzun yolda beraber geldiğimi bir çoğunuz inanmazsın. Ben baştan beridir 115 lik diye biliyorum beyine de öyle mesaj gönderince gidişi hep öyle algıladım demek ki :kıhkıh: daha yeni başka bir trend e bindim onun gidişini beğenmedim. Off nerden çıktı şu mesele ben mutluydum 115 lik focusla :D

Mesala benimle bir tane var..:):):):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:)

İlginç bir şeye daha rastladım. Sigorta poliçesinde araba focus titanium yazıyor. Kafam allak bullak oldu. Kiralama şirketi oyun mu çevirmiş bize napmış acaba

Yanlış seçiyorlar, benim de sigorta poliçesinde 4 kapı gözüküyordu, tam kasko poliçesi düzenlenirken uyardım, 5 kapı olarak seçtiler.

Titanium seçmeleri nedeniyle daha fazla tutmuş olabilir belki de.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış seçiyorlar, benim de sigorta poliçesinde 4 kapı gözüküyordu, tam kasko poliçesi düzenlenirken uyardım, 5 kapı olarak seçtiler.

Titanium seçmeleri nedeniyle daha fazla tutmuş olabilir belki de.

Kafam ermiyor abi bu işlere :) sen git trendi titanium olarak seç ne saçma ya titanium da st olarak felan seçiyorlardır heralde :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Arkadaşın pathfinder'ına aşağıdaki markaya ait powerbox sipariş ettik,muhtemelen yarın akşam uygulayacağız,Mondeo için böyle bir uygulama yapsak tecrübe eden var mıdır?

https://www.eliftuning.com/GEPARDO-FORD-Focus-1-6-tdci-cc-115-bg-250-tork-tan-135-bg-402-torka-cikaran-powerbox-chip_71938.html#0

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 minutes ago, Hamza Atmaca said:

Gecen şunu gördüm.Bu ürün hakkinda bilgisi olan var mıdır?

Olay telefonda mi bitiyor?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-connect-chiptuning-250848084/detay

Bu da powerbox ancak bluetooth ile telefona bağlanabiliyor, ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Telefonla alakası yok, sadece telefonda programı var, o program üzerinden yapıyorsunuz normalde powerbox üzerinden değiştirebileceğiniz ayarları.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 minutes ago, Hamza Atmaca said: Gecen şunu gördüm.Bu ürün hakkinda bilgisi olan var mıdır?

Olay telefonda mi bitiyor?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-connect-chiptuning-250848084/detay

Bu da powerbox ancak bluetooth ile telefona bağlanabiliyor, ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Telefonla alakası yok, sadece telefonda programı var, o program üzerinden yapıyorsunuz normalde powerbox üzerinden değiştirebileceğiniz ayarları.

Teşekkür ederim Mertcan bey.

Benim hayal dünyamda düşündüğüm yazilimın telefonda olup arabaya binince yani telefon bir şekilde arabada iken yazılımın aktif-çalışır hale gelmesi gibi bir olaydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.